Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha egy pasitól nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy pasitól nőnek érezitek magatokat, akkor bele is zúgtatok?

Figyelt kérdés

Lányok, olyan lehet, hogy egy pasitól nőnek érezitek magatokat, akkor bele is vagytok belezúgva?

Vagy a kettő nem biztos, hogy együtt jár?


2014. febr. 1. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Az nem jar egyutt. Bar en csak olyanba szeretek bele akitol nonek erzem magam a jo ertelemben. Vagy mondjuk ugy hogy aki szeret az erezteti velem kerni sem kell.
2014. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Költőnő? ***** válasza:
nem feltétlen, de tény, h könnyebb egy olyan pasiba beleszeretni, aki mellett nő tud lenni a nő.
2014. febr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, de fontos, hogy nőnek érezzem magam egy pasi mellett.
2014. febr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pasi nélkül is NŐNEK érzem magam :)
2014. febr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Őőőőő, tehát a nők általában nem érzik magukat nőnek, ehhez kell egy hapsi is? Még jó, hogy én mindig pasinak érzem magam és nincsenek transzvesztita kirohanásaim :D
2014. febr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nőnek érzem magam, függetlenül attól, hogy van-e mellettem férfi. Egyébként igen, fontos, hogy tényleg nőnek érezzem magam egy férfi mellett, de ez nem jelenti azt, hogyha egy férfi mellett nőnek érzem magam, akkor bele is zúgok. Tehát oda-vissza nem működik a dolog, de kétségtelen, anélkül nem tudnék beleszeretni valakibe, hogy nem érezném mellette azt, hogy nő vagyok.


Van egy nagyon jó fiúbarátom, ő érezteti, hogy nő vagyok. Figyel rám, érdeklődik, udvarias velem stb. mégsem zúgtam bele. Sőt, el is mondtam neki, hogy nem vagyok belé szerelmes, és nem szeretnék most kapcsolatot, mégsem romlott meg a kapcsoltunk.

2014. febr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
értem, persze gondoltam is, hogy ilyesmi válaszok lesznek.
2014. febr. 1. 18:42
 8/8 anonim ***** válasza:
igen. aki nem érdekelt amúgy is, attól nem leszek nőbb, csak jó a hiúságnak. de nem esik úgy, mint akinek nagyon adok a véleményére.
2014. febr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!