Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szemét dolog lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szemét dolog lenne elvennem egy fiút a barátnőjétől?

Figyelt kérdés
Kapcsolatokat tekintve eddig rám sem voltak tekintettel, akkor én miért legyek másra? Nekem nagyon tetszik a srác, a külvilág felé meg nem igazán mutatnak hű de nagy szerelmespárt a barátnőjével. Nem azonnal akarok rámozdulni, hanem aprólékosan, puhatolózni, hogy a végén ő fusson utánam, és hagyja ott a barátnőjét értem. Szóval nem igazán akarom, hogy azt higgyék, kapcsolatromboló vagyok, még ha így is van, de azt elég, ha csak én tudom magamról.
2014. febr. 19. 17:54
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Eddig engem sem tiszteltek meg ha párkapcsolatokról volt szó, nem voltak tekintettel rám, akkor nem értem, nekem miért kéne feltétlen olyan erkölcsösnek lennem. Őszintén szólva kissé belefáradtam már ebbe, hogy én mindenkihez legyek jó, de ezt kölcsönösen csesznek visszaadni. Úgy vagyok vele, hogy nem igazán érdekel más boldogsága, csak az enyém, hogy nekem jó legyen. Ha szeretek valakit, azt igazán tudnám, mert azért a személyért bármit megtennék. És én nagyon ritkán esek szerelembe, de ebbe a srácba tudnék szerelmes lenni.
2014. febr. 19. 18:02
 12/25 anonim ***** válasza:
Erkölcstelen dolog lenne, akkor is, ha csak te tudsz róla. Ha meg a fiú kapó az ilyen lányokra, az csak önmagát minősíti...
2014. febr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Mondták már, hogy kissé nárcisztikus vagy? Miért ne lenne fontos a saját bopdogságod? De NE mások boldogsága árán!!! Csak lesüllyednél a szintjükre...gondolom azt meg nem akarod.
2014. febr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Szerinted ez rajtad múlik? Ha valakit szeretek és vele akarok lenni, akkor te fejre is állhatsz... Ha csak azért vannak együtt, mert megszokták egymást, akkor így is úgy is vége lenne még nélküled is. A kérdésed felesleges.
2014. febr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy lehet akármilyen jó pasi, ha együtt van valakivel, akkor tabu, hiába nem tökéletes a kapcsolatuk, stb.. Az meg eléggé hülye kifogás, hogy rád sem voltak tekintettel, akkor te sem leszel másra.. ennyi erővel, csomó tolvaj van, most akkor kezdjek el én is lopni csak azért, mert nagyon sokan ezt csinálják? Kicsit fura felfogás, de te tudod..
2014. febr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nárcisztikus, lehet annak tűnök, de nem vagyok az. De most nem fogom a fél életemet elmesélni neked a magánéletemről, ha a helyemben lennél, nem tudom, te hogy vélekednél, de szerintem biztos hasonlóképpen mint én. Ez van, ha tetszik, ha nem, és sajnos mégis mások boldogsága árán tudnám megtalálni a saját boldogságomat, van ilyen.
2014. febr. 19. 18:11
 17/25 anonim ***** válasza:
Akkor meg mi értelme volt a kérdésednek, ha pont lesz*rod, hogy ez szemét dolog-e?
2014. febr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Nem érdekel az életed az bármilyen lehet, de aki igazán jó, az nem a múltját nézi...hanem a lányt, aki feltételezzük szereti a pasit...na neki ugyanazt okoznád, mint ahogy mondtad neked is sokan...ha ettől jobban érzed magad, akkor nagyon mélyen nézz magadba.

Amúgy egyetértek az előttem szólókkal, ha a fiú szereti a lányt, nem fogja elhagyni érted, legyél bármekkora boszorkány!

2014. febr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.


1.) Kérdező, kinek legyen fontos a saját boldogságod, ha nem neked?


2.) Ha el tudod venni, akkor megette a fene a kapcsolatot. (Ezt pontosan tudom, mert engem is próbáltak már meg lenyúlni egy kapcsolatból.)


27/F

2014. febr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Velem csinálták ezt. Azt hitte a csaj hogy majd nem fogom átlátni ha "óvatosan" puhatolózik, meg aprólékos. Ó dehogynem... elég hamar kiderült mikor a barátom pár napra rá, hogy szakítottunk összejött vele és el is mondta a részleteket (szóval sokszor a pasik elköpik a dolgokat).

Akkor úgy döntöttem, hogy bosszút állok, engem ilyen könnyen nem lehet félreállítani.

Bár visszaszerezni rögtön nem tudtam az exemet, de elértem, hogy egy csomószor megcsalja azt a kis szukát.

Aztán borult a bili, keménykedett a kiscsaj, azt hitte ha csúnyákat ír rólam neten, majd szépen ettől összeomlok és öngyilkos leszek. Azóta is boldogan élem a világom :) én nagyobb fájdalmat okoztam neki mint ő nekem.

2 év után visszaszereztem a pasit. Pár hónapot még együtt lógtunk, de részemről elmúlt a feeling és kerestem mást.

A mostani pasimat is le akarta nyúlni 1 csaj de ő is amatőr - likeolgatta mindenét face-en, ebből már gyanakodtam és le is buktattam. :) Úgy intéztem a dolgokat, hogy a párom szépen megutálja és elértem, hogy a pasim tiltsa még le.

Utálom az ilyen nőket, rosszabbak akármelyik útszélinél is.

2014. febr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!