Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ez mennyire volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez mennyire volt szemét dolog?

Figyelt kérdés

8.-os vagyok. Egy lány osztály társam első óta szerelmes volt belém. Nagyon szép lány, csak emberileg egy nagy 0. Két hónapja bele mente, hogy járjak vele. Pár napja eszembe jutott mi lenne, ha lefeküdnék vele úgy is szűz vagyok, és biztos ő is akarná. Tegnap este le is feküdtünk, utána szakítottam vele, ő sírt és dobáltam utánam a dolgokat, ami a kezébe került. Eddig eléggé szemétnek tűnök, de ez a lány mindenkivel kicseszett, rettegnek tőle, sok lány alázott már a porba és gondoltam így letudom állítani.

F/15


2013. febr. 16. 20:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Te sem vagy jobb, mint ő...
2013. febr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
kitől tanultad ezeket így 15 évesen?
2013. febr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ki kellene békülnötök! A csaj emberileg nulla, de te is az vagy, így tökéletesen összeilletek... Ne hagyj elúszni egy ilyen jónak ígérkező kapcsolatot!
2013. febr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Így te is lesüllyedtél az ő szintjére
2013. febr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szemét húzás volt tőled. Az ebben a helyzetben mindegy, hogy másokkal szemét volt-e, szerintem neked se esne jól fordított helyzetben.
2013. febr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok kisfiam.
2013. febr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Öcsém, micsoda kifogásokat találtál utólag, hogy jobbnak tűnj:D:D:D

Am meg én a helyedben(na már ha annyi idős lennék, mint ti), még jó párszor megdugtam volna. Amúgy látom buktál, grat.

2013. febr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%
Hát, eddig az volt a különbség közted, és a csaj között, hogy a csaj állítólag emberileg nulla volt. Viszont te ezzel még lentebb kerültél mint ő. Elég undorító egy ember vagy.
2013. febr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Bzdmeg mi a sz-rnak kellett vele pont utána szakítani? Meg értem én, hogy emberileg nulla, de akkor minek jöttél össze vele? Most ennek az egésznek mi értelme volt?

Jó, lehet, hogy tényleg egy szemét, de ez azért tényleg durva volt, mert a szüzességet csak egyszer veszti el az ember és olyannak kéne odaadni, aki meg is érdemli (itt most nem jött össze neki) és tudod később szép emlék lett volna visszagondolni rá, ha normális embernek adja, de így... De neked hiába is magyarázom, gyökér vagy b*zdmeg, ennyit tudok mondani.

2013. febr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel, hogy tényleg szemét volt több emberrel. De a te fejedbe is csak mosogató lé van. Lehet kicseszett egy csajjal, de az a csajnak nem hat ki a további életére, egy idő után el is felejti, 10 év múlva már emlékezni sem fog rá.

De amit te csináltál vele. Örök életre rajta marad ez a bélyeg. Bármikor amikor felvetődik az ilyen téma, eszébe fog jutni, hogy egy t@hó p@raszt sráccal veszítette el. Sőt, lehet, hogy bízni sem fog tudni emberekben emiatt.

Ha tényleg igaz ez a történet, akkor te a kis 15 éves borsónyi agyaddal fel sem fogod, nem is érzed ennek az egésznek a súlyát, hogy mekkora lelki sérülést okoztál a csajnak.

2013. febr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!