Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevallottam érzelmeimet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevallottam érzelmeimet a lánynak, és "megijedt", ez micsoda?

Figyelt kérdés

Elmondtam egy lánynak, hogy többet szeretnék. A mosolya valahogy olyan "ijedtségbe" ment át. Na nem halálra rémült, csak úgy lekonyult.

26 felett vagyunk mind a ketten.


2014. febr. 19. 22:35
 1/4 A kérdező kommentje:
elfelejtettem mondani, hogy azért pár nap múlva megkérdezte, hogy megyek e az aznapi buliba... :)
2014. febr. 19. 22:36
 2/4 anonim ***** válasza:

talán még nincs kész egy kapcsolatra, vagy ő még ismerkedne, fél a kötelezettésgektől... lassíts, az a tuti....

....vaaaagy, akár meg is beszélhetnéd vele, mert egyedül ő fogja tudni ;) én megkérdezném hogy ő mit gondol.

2014. febr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
gondolom azt mondaná, hogy "miért, te mit éreznél hasonló helyzetben?"
2014. febr. 19. 23:09
 4/4 anonim ***** válasza:
erre te elmondod hogy ó igen, biztos először te is megijednél, de aztán átgondolnád, és igent mondanál ;)Meg kell beszélni, hogy mitől ijedt meg, ha megijedt, később sem lesz könnyebb ha majd mástól ijed meg. Elengedhetetlen a kommunikáció.
2014. febr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!