Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy átalakítottam magamat a közmondásos szemét macsóvá?

Figyelt kérdés
2014. febr. 20. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
hajrá... de ahhoz jó alapok kellenek!
2014. febr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egy igazi macsót miért érdeklik a mások véleményei?
2014. febr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok sikert az önbizalomhiányos, nyafogó plázamacákhoz!
2014. febr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy megéri. Mivel azok a lányok, akiknek erre van igénye, azok olyanok is.
2014. febr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik fiúismerősöm ezt tette. Azóta nem szeretek a társaságába lenni, és a barátságunk is tönkre ment...veszekedtünk, mert nem tudtam elviselni az új nagyképű szemmét stílusát, ezt el is mondtam neki, és azóta nem is keresem, megszakítottam vele a kapcsolatot. Közös ismerőseink azt mondják, hogy azóta visszább vett, már nem olyan nagy p'õcs. Valószínűleg miattam. A lényeg, h nem egy barátot veszített el a hülye viselkedése miatt, pedig engem előtte nagyon is érdekelt a srác, odáig voltam érte, csak ezt nem tudta... Mikor felvette ezt az új stílust, utána kérdezgette, h bejön-e nekem, de akkor már nemet mondtam, mert nem akartam semmit egy se'ggfejtől. DE! Van akinek bejön... Sőt.... Azóta minden másnap mas mas lányokat visz agyba.
2014. febr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
üdv a világunkban! :D
2014. febr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Annak ám belülről kell jönnie, nehogy aztán reggelente félálomban vagy részegen lelepleződjél!
2014. febr. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!