Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondta ezt? Ez rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta ezt? Ez rosszul eset.

Figyelt kérdés
Ma sikerült jobban megnyilnom többet tudtam beszélgetni lányokkal.Alapból félénk önbizalomhiányos vagyok.Az eggyik lány oszt. társam kérdezte,hogy mit szeretnék most ha lenne barátnőm.Erre azt válaszoltam,hogy nekem most elég lenne ha csak ölelgethetném, csókolgathatnám szeretgethetném.Ez után szépen le b*ziztak...:/ nem értem ebbe mi a rossz? Ja és hogy én ha így gondolkodok ne is számítsak barátnőre (15/f)
2014. febr. 20. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, csak tini ribik voltak egy normális lány ezt értékelni fogja
2014. febr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Moszuke ***** válasza:
hát ebből lehet tanulni. legközelebb nézd meg, hogy kinek nyílsz meg.
2014. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek hülyék. Ne figyelj rájuk. Szerintem ez egyáltalán nem gáz, sőt... 15/L
2014. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne figyelj az ilyenekre!
2014. febr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!