Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal fél éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal fél éve vagyunk eggyütt. Amikor orálisan elégítem ki, néhányszor már észre vettem, hogy a tv nézi közben. Persze ez nekem nagyon rosszul eset, leálltam és elbőgtem magam. Én reagáltam túl a dolgokat?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 12:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Elég bunkó pasid lehet-mar ne haragudj! Olyankor az ember igenis a partnerere figyeljen.
2010. jan. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Attól függ mit néz a tv-ben..:)Na jó nem!Nagy taplóság, sztem üljteke le és mond meg neki, hogy rosszul esik és ha azt akarja, h mégegyszer szájjal elégítsd ki, akkor igenis ő is figyeljen rád, nem vagy a k...ja..
2010. jan. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Hát a pasid elkényelmesedett és nagyon biztosnak érzi magát a "nyeregben" kicsit szorongasd meg hogy újra beinduljon a tűz ha kialvófélben van.

Ez amúgy marhanagy bunkóság már bocsi a szóért.

Én pl - Soha nem tennék ilyet :/ 22F

2010. jan. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Egyszerűen tahó volt!Szex közben legyen is az bármilyen a partner az első, nem a tv!
2010. jan. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem nyalogatnám addig a makkost amíg,bocsánatot nem kér és nem ad rá értelmes választ mért volt élvezetesebb a tv...de még utána is kinoznám egy kicsit....
2010. jan. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

lehet csak azért nézte, mert még nem akart elmenni

ilyenkor muszály másra gondolniuk :)

szóval lehet semmi probléma nincs :)

2010. jan. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű legközelebb ne legyen bekapcsolva a tv. Ha bekapcsolja közben hagyd abba és öltözz fel. Menj át a másik szobába vagy ülj át egy másik helyre és ha neki áll följebb akkor mond meg neki a magadét. De most is kérj tőle erre magyarázatot.
2010. jan. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%
mi mindig nézzük a tv-t szex közben :D én is nézem, mikor nyal, ő is, mikor szopom, de van, h szex közben is oda-oda figyelünk... nem egyszer volt már, hogy azért kellett abbahagynunk pár percre, mert szakadtunk a röhögéstől valami miatt, amit a tv-ben láttunk :D
2010. jan. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Bunkóság, de lehet, hogy tényleg azért csinálta, hogy tovább bírja. Nem túl romantikus, de hát ez van....
2010. jan. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 capslock ***** válasza:
100%
Szerintem ne menjem szex közben a tv. Ha szükségetek van valami "mellékzajra",kapcsoljátok be inkább a rádiót,vagy dobjatok be egy cd-t. Arra is oda lehet figyelni és legalább nem bántjátok meg egymást...
2010. jan. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!