Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért piszkál? Vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért piszkál? Vagy mit tudnék ellene tenni:O?

Figyelt kérdés

szóval.. van egy csaj aki azzal piszkál(nem nekem mondja csak kb 3 méterre állok töle és hallom hg mondja az oszttársamnak)"hogy néz ez ki?:O hehh..Xd kennyél még több alapozot a fejedre;) tiszta kész ez a csaj(és röhög=/)" szal ezeeket hallom.. am a csaj elég nagy szám.. meg mit tudom én olyan kis fullmenő(H)=/


én meg szivesebben meg mondanám neki hg "örülj hogy neked olyan "jo" arcod van hg nem kell alapozo" mert hát ugye én elég pattanásos vagyok..


szal hogy tudnám ezt valahogy megszntetni?=/


és normális válaszokat kérek.. am 9.-es vagyok.. 3-4 honap telt el a sulibol aztán nem akarok veszekedni.. de sztem ha ugy normálisan oda mennék hozzá hg mi bajod van velem? akk sztem még neki állna feljebb..=/


szal valami normális válasz kéne=))))


2009. dec. 10. 15:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
am a csaj 10-es..)
2009. dec. 10. 15:03
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát, most jött el az az idő, hogy kiállj magadért. Egyébként, az milyen dolog már, hogy így bunkóskodik, biztos egy kis hülye p*csa. Ne add alá a lovat, nem kell mondani, hogy "így jó a bőröd, úgy szép vagy". Állj ki magadért. Soha nem fognak tisztelni, ha nem ezt teszed, és tapaszutalatból tudom, hogy az ilyen öntelt emberutánzatokkal nem lehet szót érteni, szép szóval békésen. Nem azt mondom, hogy verd a fejét a betonba, de ne hagyd, hogy ócsároljon, föleg ilyen alattomos módon.
2009. dec. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem fogsz tudni mit tenni vele. Kivárod amíg felnősz Te is, na meg Ő is. Velem is volt ilyen anno, álltam mind2 oldalon. Nem igazán tudod megváltoztatni a másikat ebben a korban. Nekieshetsz, visszasértegetheted, de ha állításod szerint ő a "menő" kategória - gondolom Te nem éppen - akkor lehet, hogy magaddal szúrsz ki, mert többen mellé állnak. Melléd is, de ti lesztek a félénkebbek, ergo Ők lesznek a hangosabbak, és a durvábbak is. Ő még nem igazán tépelődik azon, hogy kit bánt meg, és egy darabig nem is fog.


Persze, visszagondolva, sokszor volt hogy én sem álltam ki magamért, és ma már biztos nem úgy cselekednék. De nem biztos, hogy sok értelme lenne. Amikor emgtettem annak se volt.:) Sajnos ez egy ilyen korszak, valaki mindig alul van... akármilyen hülyeség is.

2009. dec. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj úgy mint,ha nem is vennéd észre, pl szünetben hallgas zenét vagy mittudomén xD CSak ne reagálj az ő hülyeségeire és akk elöbb-utóbb abba hagyja :D /Személyes tapasztalat/
2009. dec. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

hát én is be lennék védve azért..:P:D szal nem vagyok én elnyomva.XDDDDDD


csak akk legalább nekem mondaná..=/


de arra gondoltam hg beszélek egyik osztálytársammal..hg mi baja annak a csajnak velem? szerintetek?:O=/

2009. dec. 10. 15:25
 6/11 anonim ***** válasza:
hagyd békén,nem éri meg balhéba kerülni..
2009. dec. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
jojo szerintem is.. de akk meg azt fogja hinni hg én mindent elnézek:S:S:S:S és akk ha majd esetleg mást fog kitalálni akk abba is belenyugszom?:S:S:S:S:S
2009. dec. 10. 15:29
 8/11 A kérdező kommentje:
és azért aki ezt hallja az nekem ciki.:S
2009. dec. 10. 15:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nyughatatlan vagy, akkor amikor legközelebb meghallod, menj oda, és mondd meg neki, hogy szépen megkéred, legyen szíves Neked mondani, ha valamilyen problémája van. Várj a reakcióra, mondd hogy hallgatod. De valószínűleg nem fog érdemben reagálni rá, ellenben miután otthagytad már ez az eset is téma lesz. Mindenesetre több értelme van, mintha a háta mögött kavarsz, ami nemcsak gyerekes, de hülyeség is, és nem tudom mégis milyen célra vezethetne. De azt azért tudd, hogy akármit is teszel, nem fog csettintésre megvilágosodni és ezentúl a szemedbe mondani mindent, a hát mögött meg kussolni. Ha ilyen, akkor ilyen.
2009. dec. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van gyenge pontja,nekem általánosban volt ilyen,de kivivtam a tekintélyt magamnak,az mellékes h megyagyaltam a csajt,de jól beégettem...mindenkinek vannak féltett titkai.Még egy tipp,,az is bejön néha ha barátkozni próbálsz vele,ha bunkó veled ha normálisan közelitessz az a normális felfogású környezetednek nem fog tetszeni,kis idő és leírják a csajt.Ha pattanásos a bőröd nem előnyös az alapozó,ugyanis jobban kiemeli,inkább száíritsd le a bőröd,szappannal,sós vizzel mosd meg,vagy van erre speciális krém,és figyelj arra hogy mit eszel,mert az is okozhatja.nameg a kamilla csodákra képes!próbáld csak ki!Drukkolok hogy a kis pi.csa aki bas.zogat ázzon át minimum mikor megvan neki meg hasonlók.Pussz17/L
2009. dec. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!