Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek az arc a döntő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek az arc a döntő egy férfinél? Milyen férfi arcokat gondoltok vonzónak?

Figyelt kérdés
Milyeneket? A hosszúkásat, kereket, oválist, borostát vagy szakállat, hatalmas kék szemeket vagy őzikéket, esetleg bociszemeket, gödröcskékkel, széles mosollyal, vastag ajkakkal... Ilyenekre gondolok. És persze a másik kérdés: Az arc jobban számít, mint a test? Láttatok már olyan férfi arcot, ami szerintetek tökéletes? Ha igen, milyen volt? És milyen a zsáneretek? Ha van barátotok, hogy néz ki az arca?
2014. febr. 20. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Az arc jobban számít igen.


És ezekeből a felsorolt kategóriákból egyikhez se tudom viszonyítani, vagy beletenni...változó

2014. febr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, nálam az arc számít a legtöbbet. Lényegében az összkép a fontos, nem tudnám részletekre szedni hogy na most miből mi meg mekkora meg stb.

Hát nyilván ne legyen holt sápadt, beesett szeme, és ne vágjon alapból olyan arcot mint akit hirtelen elszólított volna a halál. Nekem az sem jön be ha valaki vágja a pofákat mert "yolo meg swag" meg anyám kínja, az ilyet arcon tudnám néha törölni.

Nos a barátom arca... hát amitől mindig elolvadok az a csibészes félmosolya amit mindig magára ölt, meg ahogy nevet :D markáns, karakteres arca van, kicsit szögletes, közepes vastagságú, puha ajkakkal. Nekem nem tetszik ha egy pasinak "nagy őzikeszemei" vannak, az inkább a hölgyeknél előny. Inkább legyen kisebb, és céltudatosan, magabiztosan tekintsen előre :P

2014. febr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Zsánerem nincs, nem annyira érdekel az arcforma; lehet tetszetős egy hosszúkás, egy szögletes, vagy akár a kerek arc is. Tetszik a szakáll, de csak akkor, ha jól is áll a férfinak. A gyengém a szabálytalan fogsorú mosoly :-) na nem arra gondolok, amikor úgy áll a fogsora, mint a gereblye, de egy kis egyenetlenség kimondottan szexi.

Az arc jobban számít-e, mint a test? Megmondom őszintén, még soha nem gondolkoztam azon, hogy egy férfinak az arcát vagy a testét nézem inkább... nem tudom.

2014. márc. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!