Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, milyen hatással van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, milyen hatással van rátok az ha az utcán/bárhol sokan "megbámulnak" titeket?

Figyelt kérdés

Itt inkább a férfiak/fiúk általira gondolok, nem arra h egyik csaj a másikat h de jó naci, stb...


Nem ilyen "felületes" válaszokat várok amit magam is tudok, hanem aki esetleg mélyebben belegondolt (pozitív, negatív dolgok) már h mégis... :D



2014. febr. 20. 20:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

aki meredve néz, beteges módon, annak volt, hogy beszóltam, hogy anyádat, mert udnorító..

Aki meg a seggemet fogdozza bevásárlóközpontban hányás egyből

2014. febr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Általában jól visszabámulok. Versenyzek, ki néz el előbb. Vicces.
2014. febr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
minél előbb keresek egy tükröt hogy megnézzem, van-e valami kosz a fejemen, beleültem-e valamibe stb.
2014. febr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
Ha egy csúnya pasi nézi őket, az persze felháborító és lesajnálják, de ha egy jóképű macsó, azt még élvezik is. Álszent pi.csák. :D
2014. febr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ez tényleg érdekes h nem az marad meg az emberekben h milyen jó ellenkező nemű egyed bámult meg, hanem mindenki ezt a undorító sztorit írja...
2014. febr. 20. 20:21
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert a lányok sokkal több pasit tartanak csúnyának, mint jóképűnek. Előbbiektől undorító, utóbbiaktól jólesik.
2014. febr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Na, miért?

Titeket megbámul egy csúnya csaj, és úgy néz, hogy levetkőztet a szemével, úgy érzed magad, mintha megerőszakolna, vagy esetleg megmarkolja a feneked, akkor mit érzel?

2014. febr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

7 es :

Jóótt :P:D

na jó nem

2014. febr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#7 Azt, hogy a mennyországban vagyok.
2014. febr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Sejtem ...


(7)

2014. febr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!