Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így hogy felejtsem el? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így hogy felejtsem el? (lent)

Figyelt kérdés
Nem vagyunk már együtt,engem nem is keres,nem is beszélünk de a bátyámmal jó haverok lettek,és a srác néha felhívja,találkoznak,és telefonban meséli hogy mi újság vele,meg a mostani barátnőjével és így még inkább nem tudom elfelejteni.

2014. febr. 20. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
koma?
2014. febr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi? Lehet én vagyok túl fáradt ehhez agyilag most,sőt biztos,de nem értem ezt mire írod.
2014. febr. 20. 21:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi, először is bocsi elírtam mivel hosszú ó lenne.. De amúgy próbálj több időt a barátaiddal tölteni, menj el sportolni valamit. Próbálj ne rá koncentrálni.
2014. febr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

elhiszem, hogy nehéz, így meg pláne, hogy nem tudod őt teljesen kiiktatni az életedből... idő, idő és idő. csak az segít. napról napra kevesebbet fogsz rá gondolni...


egyébként nem tudom hogyan/miért szakítottatok, de ha miatta, akkor pl erre alapozhatsz: erősítsd meg magadban a negatív dolgokat vele kapcsolatban, így idővel megutálod.

2014. febr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,próbálok nem koncentrálni rá,talán valamennyire megy,de úgyse igazán ha nem hallok róla semmit,így meg még inkább nem.Sportolni nem igazán járok,max néha futni.A barátaimmal szoktam eljárni,olyankor egy fokkal jobb,de nem lehet mindig valaki mellettem.
2014. febr. 20. 21:39
 6/8 A kérdező kommentje:
Neked is köszi második,ő szakított,szóval ha így nézzük miatta lett vége,de ettől eltekintve csak 2-3 rossz tulajdonsága van,és emelett túl sok a jó,de akkor ezt a 2-3 rosszat megpróbálom felerősíteni és csak ezekre gondolni.
2014. febr. 20. 21:43
 7/8 anonim ***** válasza:

valamint azt is erősítheted magadban, hogy ő nem szeret téged. ez egyértelmű. és ez is jó kiindulási pont. mert te miért is szeretnél valakit, aki téged nem szeret viszont?

nomeg képbe lehet hozni a "sorsot". valószínűleg nem ő az, akivel leéled az életed, akihez feleségül mész. és ha nem ő az, akkor kár bánkódni miatta, mert majd meg fogod találni azt, akivel később családot alapítotok.

ezek a gondolatok nekem segítettek szerelmi csalódás idején.

2014. febr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 KLau dia válasza:
Van egy mondás: te láttál már elhalni valamit? Ami egyszer meghalt nem éled fel! Ha elhalt a kapcsolatotok az nem fog újra ébredni! Sajnálom átéltem már én is!
2014. febr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!