Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok az egyik barátom csajára. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Jóban vagyok egy sráccal. Nagyon jól ismerjük egymást, egy csomó mindent megbeszélünk, szerintem eléggé erős barátság(?) van köztünk. Most viszont nagy valószínűséggel össze fog jönni egy csajjal, aki azért nem a szívem csücske. Már most érzem, hogy engem kicsit mellőz, és nem mond el annyi mindent, mert megbeszéli vele. Ez olyan rosszul esik... és amúgy nem ronda srác, szóval külsőleg bejön, de csak barátok vagyunk. Részéről biztosan, hiszen most jön össze egy másik lánnyal, részemről pedig... hát igazából nem tudom eldönteni, mert azzal tisztában vagyok, hogy a barátságunk sokkal fontosabb, és ezt nem akarom kockára tenni. Valamit tennem kellene, de mit? És mit csináljak, hogy az a lány ne zavarjon?

16/L


2014. febr. 20. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Arra való a szád hogy használd.Úgyhogy szo.d le a barátod mert látod így más teszi meg.
2014. febr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
xd úgy imádom az ilyen értelmes válaszokat.. de többet nem kérek. köszönöm :)
2014. febr. 20. 22:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb a nőjére fog hallgatni és veled már beszélni se fog.Ennyi
2014. febr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sosem ertem meg ezt a gondolkodasmodot, hogy a baratsag az sokkal fontosabb...Persze, baratba nem fogsz annyit csalodni mint egy kapcsolatban, de ez az emberi termeszet. Lassan nelkulozni fog, mert lehet par ev mulva azzal a lannyal fog reggelente ebredni, vele fog estenkent vacsorazni stb nem pedig a baratjaval. Es altalaban a masik parjat fogja zavarni, ha a baratjanak egy ellenkezo nemu "legjobb" baratja van. Igy, hogy ne legyen problema az egeszbol, elhanyagolas lesz a vege.

Egy szo mint szaz, ha felvetodott ez a kerdes koztetek valaha is, hogy mi lenne ha tobb lenne mint baratsag, vagy felfog, akkor mindenkeppen probaljatok ki. Lehet nem jon ossze, de legalabb megprobaltatok. De szerintem, nagyon ritkan tortenik meg, hogy rossz vege legyen. Ha mar egyszer van egy nagyon eros kotelek akkor arra szepen lehet epitkezni.

A kerdesedre is valaszolva, ha egyszer ugy adodik csajp le ra!

2014. febr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!