Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki tud erre értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud erre értelmes választ adni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom, akibe beleszerettem. Ő ezt nem tudja...Van barátnője...Miért küld képet kondizás után magáról??

2014. febr. 21. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert bálványoztatni akarja magát. Te meg jól leszel neki tartaléknak ha megunja a barátnőjét. Ha majd téged is megunt akkor pontosan így fog lecserélni! :)
2014. febr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom...csak kíváncsi voltam mások véleményére is. De mielőtt összejött a barátnőjével előtte pár hónappal azt mondtam neki egy beszélgetésünk közben, h mi csak barátok vagyunk...de már nagyon rég nem így gondolom.
2014. febr. 21. 21:56
 3/11 anonim ***** válasza:

Kerülnöd kellene ugye tudod?

Még ha nem is írsz keresed és keresni fog akkor sem biztos, hogy téged nem így fog leváltani. De szerintem leváltana sajnos :/

2014. febr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha lenne kettőnk között is akármi...egyszer az életben, hát igen én is ettől félek. De érzem,hogy vonzódunk egymáshoz. És ez annyira rossz.
2014. febr. 21. 22:01
 5/11 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy idiótán hangzik, de egyszerűen úgy érzem, h nekünk egyyüt kéne lennünk. Egy éve el sem tudtam volna még ilyeneket képzelni, de most már...csak tényleg érzem,hogy van valami. Ezt az ember általában megérzi nem?
2014. febr. 21. 22:05
 6/11 anonim ***** válasza:
Szeretőnek akar, vagy barátnő váltás lesz.
2014. febr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen meg, az kell neki ami nem lehet az övé! :)
2014. febr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ne akarjon szeretőnek mert 16 vagyok és tudja, hogy milyen lány vagyok...egyáltalán nem adom magamat könnyen. És úgy meg végképp ne akarjon,hogy barátnője van. (Egyébként ő is velem egy idős...) Lassan 9 éve ismerjük egymást...és úgy 2-3 éve vagyunk azért elég jóban. Mondtad, hogy ne foglalkozzam vele...nos ezt nem tudom elképzelni:(
2014. febr. 21. 22:11
 9/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk már két hónapja nem taliztunk. Ő írt legutoljára,akkor küldte a képet is...talán egy hónapja nem beszéltünk,mert direkt nem kerestem. Azt vettem észre,ha nem keresem én egy huzamosabb ideig,akkor kb. havonta egyszer felkeres...ami elég gáz,de megvárom,hogy mégegyszer keressen...aztán majd írok neki én is, ha keres...
2014. febr. 21. 22:15
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát sajnállak! :( Tényleg.

Ha kiakarod beszélni írhatsz privit.

De akkármi legyen majd remélem jóra fordúl! :)

2014. febr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!