Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a bánatommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a bánatommal? Megveszi valaki?

Figyelt kérdés
Nincs sikerem a lányoknál,de az életben sem.Bármihez fogok,az rosszul sül el.Semmire nem vagyok képes,mindenhol kudarc kudarc hátán.Csajom nem volt még,a tanulás egyre rosszabbul lesz,egy senkI leszek,az edzéshez már nincs energiám,nem eszek mostanában,keveset alszok,elkezdtem kokózni is,hogy néha kiszabaduljak a valóságból.Ha meghalok,még a varjú sem fog károgni utánam,így annak sincs értelme.Szenvedjem végig az életet,bízva a túlvilágban vagy új életben?A pokol már megvalósult itt számomra...
2014. febr. 21. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia :)


Figyelj, nem akarok neked semmi rosszat, tehát ezeket nem bántásból fogom ide leírni.

Én úgy gondolom, hogy a hozzáállásodon kellene változtatni. Az is előfordulhat, hogy állandóan csak a rosszra gondolsz, és akár hiszed akár nem, egy idő után ezt bevonzod az életedbe. Amit tanácsolni tudok, mosolyogj sokat. Csináld azokat a dolgokat, amiket szeretsz, ha meg nincsenek ilyen dolgok, akkor keresd meg azt, ami igazán érdekel. Hallgasd azokat a zenéket, amik jó kedvre derítenek.

Vegyél egy mély levegőt és ne hagyd, hogy az életed szenvedésből álljon. Csakis TE magad tudsz rajta változtatni. Rajtad áll minden. :) Bízom benne, hogy sikerülni fog. :) Sok sikert.


19/L

2014. febr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hipstercica válasza:
beszélned kellene egy szakemberrel mielőtt rosszabbra fordulnak a dolgok :S
2014. febr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Elgondolkodtál már azon, hogy sokan haldokolnak, és élnének? Te meg élhetsz. És változtathatsz az életeden. Nyilván most is változtatsz, csak éppen a rossz irányt választod. Nem baj, egyébként az mindig könnyebb... Csak így tényleg meghalsz, előbb a lelked, aztán a kokótól a tested.
2014. febr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
dehogy halok meg miket beszélsz mind előttem mentek a sírba és szolgáim lesztek a másvilágon
2014. febr. 21. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!