Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kihátrált a helyzetből, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihátrált a helyzetből, én pedig itt maradtam a szerelmi bánatommal. Mit tegyek most? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác (nevezzük Karcsinak), aki nagyon imád engem és elvileg járunk is, de én nem nem szeretem már rajongásig, kb. szakítás határán állok vele jelenleg. Van viszont egy másik srác is (legyen Robi), aki teljesen elcsábított, és totál beleszerettem az egyik bulin. Azt mondta, csak ezért nem mer járni velem, mert Karcsi az osztálytársa és nem tudna a szemébe nézni, ha "elszeretne" tőle. Most mindenben "Robit" látom, mindenről ő jut az eszembe, szóval totál belezúgtam és elvileg ő is így érez, de nem mer tenni semmit. Szerintetek mi ilyenkor a helyes megoldás?

L, 18


2011. aug. 22. 00:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Szakítasz Karcsikával, elmondod, hogy sajnálod de Te nem vagy szerelmes. Vársz kicsit, ismerkedsz Robival, addig megismered, rájössz, hogy mit akarsz pontosan tőle. Eltelik kis idő és már nem is gáz, hogy jártok.

Ui: Soha ne tarts senkit csak talonba, ha esetleg nem jön össze a másikkal, gusztustalan, gerinctelen dolog.

2011. aug. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már szakítottam Karcsival, de ő még mindig teperne utánam, mondjuk ez tényleg nem volt világos a fentiek alapján.
2011. aug. 22. 00:28
 3/7 A kérdező kommentje:
És itt egyedül Robi nem mer tenni semmit, kategorikusan kijelentette, hogy nem mert járni velem, mert fél a következményektől.
2011. aug. 22. 00:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem hagy békén mond meg, hogy figyelj nem szeretlek ezért okosabb ha te is keresel valaki mást és esélyed lehet a boldogságra. Robinak meg burkoltan elmondanám, hogy mi a tervem, várunk kicsit, ismerkedünk aztán mindenki elfelejt mindent és mehet a buli :D
2011. aug. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Karcsi hajthatatlan, pedig kértem rá kedvesen, el is küldtem durvábban, de hasztalan az egész. Ő akar és ettől nem tágít. Robi meg nem akar sunnyogni velem a többiek háta mögött, különben is fontosabb neki, hogy Karcsi hogy érez. Hmmm. Ebből adódik, hogy el kell felejtenem, túllépni és kész. De nem megy...
2011. aug. 22. 09:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Az idő mindent megold, légy türelmes :)
2011. aug. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, úgy lesz és köszönöm szépen a válaszaidat!
2011. aug. 22. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!