Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez, már én érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, már én érzem kellemetlenül magam?

Figyelt kérdés

A 3 legjobb barátomnak nagyon szép barátnője van,és az a gáz hogy "sajnos" mind 3-nak bejövök,egyik páros már szét is ment emiatt,a eggyik csaj szó szerint mondta hogy le akar feküdni velem,a másik meg állandóan írogat,már inkább nem válaszolok neki,de akkor meg eljön hozzánk,és ha megkérdezem hogy miért jött,csak azt válaszolja hogy beszélgetni,a harmadik(akik szétmentek)elmentünk bulizni hárman és a barátom szeme láttára vallott nekem szerelmet,ez már elég gáz helyzet,mit csináljak hogy legalább a másik 2 hagyjon békén,nekem egy barát fontosabb mint egy lány,úgymond sikees vagyok a lányoknál,de ez már sok.


19/F


2014. febr. 21. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne kamuzz
2014. febr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért van ez, mert a fiatal magyar nők erkölcsileg nullák.
2014. febr. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mond meg nekik kerek perec, hogy nem érdekelnek téged a barátaid barátnői, és még akkor sem változik a helyzet, ha szakítanak a párjukkal. Csak határozottan! Akkor talán leesik nekik is.

Amúgy szerintem ne általánosítsunk, nem vagyunk egyformák! Nem tudom megmondani kinek milyen erkölcsi morálja van, de léteznek olyanok is akiknek megvan a gerince. Kinek mi. Én soha nem tudnék lesüllyedni addig, hogy ilyet tegyek.

21N

2014. febr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez vicces, de sajnálatos is hogy vannak lányok akik leszarják a barátságokat főleg ha párjuké. mondd meg nekik hogy kopjanak le, mondd el a haverjaidnak milyen hűségesek a nagyon szép barátnőik, aztán menjetek el kanbulizni.
2014. febr. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Az első válaszolónak meg annyit,hogy barátságban nem "kamuzom".Ez örök kötelék számunkra,és egy lány nem ér ennyit,hogy ezt eldobjam.
2014. febr. 23. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!