Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem? Kicsit kellemetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem? Kicsit kellemetlenül érzem magam, de nem szeretném hogy azt higgye kedvére húzgálhat! Na szóval! Már 3napja nem találkoztunk a barátommal, akkor találkozunk ha felhív. Ha nem hív akkor nem.

Figyelt kérdés
Ma felhívott hogy találkozunk-e, kicsit filoztam és mondtam hogy nem mert van egy kis dolgom és azt hittem,hogy ő dolgozik.Tényleg van dolgom egy barátommal fogok találkozni, de ha akartam volna lemondtam volna.De elegem lett hogy eddig nem keresett, egy sms-t nehéz elengedni, akkor ne legyen már az amit ő akar.Jól tettem hogy nemet mondtam?3hete vagyunk együtt.
2010. júl. 30. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintme jól tetted
2010. júl. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

te miért nem hívod fel és mondod, hogy találkozzatok?

nem bírná el az egód? azért van szád baszod, hogy kinyisd, ha valamit szeretnél. ha 3 hétig nem kezdeményez szexet akkor beletörődsz aztán vársz 3 hétig?? ha nem adnak enni éhen halsz?

2010. júl. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

3 nap nem olyan sok idő külön. vigyázni kell, ha túl sokat vagytok együtt a kezdeti időben, átláthatatlanná válik a kapcsolat. Kell idő egyedül is felfogni, mit is jelent a másik. Ha mindig a sarkamban van a csaj, azt se tudom, szeretem-e, nem is hiányzik, nem jár az agyamban, mennyire fontos ő, mert mindig ott van velem. nem tudom, érted-e , értitek-e ezt a nézetet, de nálam így működik, én besokalnék, ha folyton a párommal kellene lennem.


de gondolom, nálatok nem ez a téma, alapból elhanyagolhat téged, de persze az is lehet, hogy olyan fajta lány vagy, aki elvárná, mindig veled legyen és te legyél neki mindig az első. na én az ilyen csajokat nem szeressem...

2010. júl. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jóltetted!

Egyszer én is ezt csináltam egy olyan sráccal,hogy mindig találkoztunk,mentem hozzá,együttalvás,filmnézés,szex,néhány program.Ő már az első tali után azt mondta,hogy totál szerelmes belém!El is hittem..szóval valami járásféle volt.Aztán volt,hogy nem keresett... (ekkor már kb 1-2hónapja jártunk-de 4-5hónapja ismertük egymást,elvileg 4-5hónapja volt belém már szerelmes)Adtam neki egy utolsó esélyt,elhívtam egy programra,nem jött,viszont én otthagytam volna a programot,ha olyat válaszol az sms-eimre(4et küldtem).Hát nem érdekeltem.Úgyhogy találtam mást,aki valóban megéri.A srác,pedig annak ellenére h 5 percre lakik,nem keresett.6hónap után összefutottunk az utcán,és szokásos tök gagyi gyerekesen viselkedett,majd írt egy sms-t,h szeret.stb...Hát érdekes.

2010. júl. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Az a baj, hogy akkor találkoztok, ha felhív? Örülj neki, hogy hív és találkozni akar veled. Te miért nem hívod fel, hogy találkozni akarsz? Lehet, hogy neki ez hiányzik. Nálunk pl. pont az a baj, hogy ált. én hívom a barátomat, hogy találkozzunk, ő nagyon ritkán.
2010. júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
de minek mindig találkozni? hát ne csodálkozz, hogy elege lett belőled, ha állandóan a nyakán lógsz és levegőt venni se hagyod. mi vagy te pióca?
2010. aug. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak tesztelt a csávó szerintem , én is csináltam mar így de engem vissza hívtak és azóta boldog vagyok hogy nem egy egoista lány mellet kell tengődnöm és hogy mindig én loholjak utána , felmerül a kérdés ha vajon tetszek e neki? Miért nem hív?
2010. aug. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Rosszul tetted.

Rache macht die Welt blind

2010. aug. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Figy biztos van valami a megsértődésed mögött,de nem lehet ennyire büszkének lenni.
2010. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!