Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 30-as pasi azt mondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 30-as pasi azt mondja, hogy tud várni (szexuális értelemben), de megkérdezi, hogy mennyi időre számítson, az baj?

Figyelt kérdés

Azt állítja, hogy komolyak a szándékai és többször is mondta, hogy tud rám várni. Ellenben egyszer megkérdezte, hogy az ilyesmi nálam mennyi idő kb., mire számítson?


Ez ugye nem baj és ettől még lehetnek komolyak a szándékai?



2014. febr. 21. 23:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

persze

csak addig mással szexel

2014. febr. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Az illető meleg.
2014. febr. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát azért szegényt ne évekig várakoztasd..
2014. febr. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Évekig nem akarom, csak elgondolkodtatott és elbizonytalanodtam most. :(
2014. febr. 22. 00:01
 5/15 anonim ***** válasza:
Mi az hogy baj e? :D A szex végül is az egyik legnagyobb dolog ami elválasztja a kapcsolatot a szimpla barátságtól, meg azért nem mindegy mióta ismered, vagy hogy vagytok egymással, engem is érdekelne hogy milyen időtartamban kéreti magát a leányzó.
2014. febr. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Pár hete ismerem, szóval nem olyan régóta.
2014. febr. 22. 00:04
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez természetes. Ha pl. házasság előtt nem szexelne a lány, akkor én otthagynám, mielőtt igazán beleszeretek, mert van, hogy az se működik két ember között.
2014. febr. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egyébként mit válaszoltál?
2014. febr. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Folyamatosan beszélt miközben ezt kérdezte, így mikor én kezdtem el beszélni erre konkrétan nem mondtam semmit, de nem kérdezte meg újból meg nem mondta, hogy erre még nem válaszoltam..
2014. febr. 22. 00:14
 10/15 Moszuke ***** válasza:
100%

hát én is megkérdezném ha ilyennel jönne elő a lány, hogy kb mennyi időre számítsak mindenféle rossz szándék nélkül.. csak, hogy tudjam hányadán állunk.


ha azt mondja 3-4hónap akkor 1-2hónapon belül elkezdünk pettingelni, és akkor így készülök, erre számítok aszerint kezdeményezek, cselekszem. stb..


ha azt mondja 5évig kell rá várnom akkor az első 1évben kb rá se nézek, mert tudom, hogy baromi lassan oldódik.

persze ez esetben is folyamatosan, finoman tudatnám a lánnyal, hogy "érdeklődöm iránta"

(és most direkt elnagyoltam a számokat, hogy érthető legyen mire célzok)

és ismételném, hogy ezt én gondolom így, nem a pasid.

2014. febr. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!