Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem idegesít már baromira, hogy mindenhol ezt az "éld ki magad" idiótaságot nyomatják?

Figyelt kérdés

Szerintem ez az egész hülyeség csak a 21. század találmánya és mentség azoknak az embereknek, akik képtelenek kapcsolatokat kialakítani és hosszú távon fenntartani. A sok birka pedig követi a Való Világ és egyéb szennyek által kialakított trendet.

Azt hozzáteszem, hogy 16 évesen vesztettem el és már 8 éve azzal a férfival vagyok akit szeretek, és valahogy még sosem furdalt a kíváncsiság. És a szüleim is kibírták valahogy egymás mellett. 24 éve házasok.

Nyugodtan nézzetek hülyének, nem érdekel.



2014. febr. 22. 11:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%

Off:

8-as, szerintem te még nagyon durván nem nőttél fel. Persze elfogadom, vannak ilyen emberek is, de nem szívesen vagyok velük egy légtérben. Azt viszont becsülöm benned, hogy nem mások véleménye alapján korlátozod magadat, viszont akkor is mindennek van határa sztem. 23/F

2014. febr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%
10-es: Önmagad megismerését nem mások kihasználásával kellene elérni, máshogy is lehet, nem mindegy, milyen áron. Például célokat tűzöl ki magad elé, sport, tanulás stb. Ha mindenki eljutna eddig a gondolatig, sokkal jobb lenne a világ, én biztos vagyok benne.
2014. febr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
89%

A legkevésbé sem érdekel, pedig sosem "éltem ki" magam, és az első párkapcsolatom házassággal végződött.

Szegény én, boldogan élek egy férfival, akivel kölcsönösen szeretjük és tiszteljük egymást, mennyivel jobb lenne szingliként plátói szerelmek után sírni vagy kapcsolatból kapcsolatba ugrálni, és stabilitás után vágyakozni :D

2014. febr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%

Már annyiszor kifejtettem itt...

Kiélni magadat, meg egyáltalán "élni" nem egyenlő azzal, hogy összevissza dugsz/dugnak.

Szabadság? Miért, ha van valakid, az börtön? Akinek igen, ott bizony baromi nagy problémák vannak.

Én a legjobban élni barátnőm mellett tudok. A legszabadabbnak most érzem magam, hogy ő van nekem. Ja, hogy nem dughatok agyba-főbe? Ez természetes. De nem is hiányzik az a fajta életstílus, és egyáltalán nem érzem rabságnak, hogy van, aki szeret, és nem dughatok minden hétvégén mást.

2014. febr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
66%
11# Igen, sokak szerint nagyon éretlen és furcsa gokndolkodásom van :) Persze nem akarok agyba főbe mindenkivel dugni, két emberrel jutottam idáig egész életemben, viszont imádom magam kelletni, lányok iránt is vonzódom, ezért vágyom egy harmadikra is, amit a barátom persze enged, de nincs megfelelő lány. Mivel engem mindig szigorúan fogtak otthon, mert mások véleményére adtak, így én be szeretném bizonyítani, hogy néhány ilyen furcsasággal is lehetek boldog :) Jelenleg az vagyok :) Csak néha szeretném kitombolni magam, de akkor nagyon :) Sokak szerint nagyon gusztustalan. Elfogadom, de nem szeretem magam azért visszatartani, hogy a látszat pozitív legyen rólam, hiszen, ha valamire vágyom, de megtartóztatom magam, hogy pozitívan vélekedjenek rólam, az szerintem nagyon rossz, hiszen ez azt jelenti, hogy inkább magadat korlátozod, hogy másnak elfogadható legyél. Persze ebből hagyjuk ki a gyilkosságokat és más másokra ártalmas gondolatokat. Én kinézetre sem vagyok elfogadható, lélekben sem és ez mindig bennem volt :) Már pici ovis koromban nagy lázadozó voltam.
2014. febr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Rékcsi ***** válasza:
83%

Én szeretek szórakozni, bulizni, "élni". Szerintem jó lesz erre visszaemlékezni a legjobb barátnőmmel, h mennyit baromkodtunk. Aztán majd úgy is jön egy srác akivel komoly kapcsolatot is érdemes kialakítani.

16/L (mielőtt azzal jönnétek h tuti minden buliban megdugatom magam, még szűz vagyok és az is maradok míg szerelmes nem leszek egy komoly kapcsolat keretein belül :) )

2014. febr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
76%
Amikor elmesélem az ismerőseimnek, hogy egész nap a gyk-n válaszolgatok, azt mondják, éljem ki magam inkább! :)
2014. febr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!