Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fantáziálsz másrol, úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fantáziálsz másrol, úgy hogy kapcsolatban vagy?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akivel többször is találkozok egy héten, és valami nagyon durva kapcsolat van köztünk azota, hogy megismerkedtünk. Állandóan arra gondolok, hogy milyen lehet vele a szex.... Kíváncsi vagyok mások hogy gondolkodnak, mert kapcsolatban van, de attol hogy szeretheti őt, a fantáziája nem áll le akarata ellenére sem:)
2014. febr. 22. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szokásom.
2014. febr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt már, és én lány vagyok pedig :D de az a kapcsolat totál nem érdekelt, és rövid is volt pontezért..
2014. febr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fantáziálok arról, hogy kapcsolatban vagyok, úgy hogy egyedül vagyok.
2014. febr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!