Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Mit csinálok rosszul?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Mit csinálok rosszul? Úgy érzi, hogy ugráltatom!

Figyelt kérdés

Kicsivel több, mint egy hónapja ismerjük egymást, más városban lakunk, kb. 23 km-re egymástól. Eddig 3 megbeszélt randink volt, mindháromszor ő jött át autóval. Én nagyon szeretném látni, azt mondja, hogy ő is engem, de azt mondja, hogy ugráltatom, hogy mindig ő jöjjön. Már elhívott magához, szeretné hogy elmenjek hozzá, de én még korainak érzem és szeretném, hogy még egy kicsit udvaroljon, jöjjön. Attól tartok egy kicsit, hogy mi van ha csak azért hívott át, mert szexre számít. Megbeszéltünk már mindent, hogy nem azért hív, meg ő is szeretne látni engem... De akkor miért nem jön és miért csak állítja, hogy látni akar és miért mondja, hogy ugráltatom? :((


Nagyon szomorú vagyok emiatt, úgyhogy légyszi adjatok tanácsot, mit csinálhatok vagy mit kommunikálhattam rosszul felé, hogy ezt gondolja? :(


24L



2014. febr. 22. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
menj át oda, ahol lakik, de ne hozzá menjetek fel
2014. febr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1-es, de az egy falu és nem tudnánk mit csinálni az utcán..
2014. febr. 22. 17:27
 3/9 A kérdező kommentje:
Senki többet? :(
2014. febr. 22. 17:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Szívesen válaszolnék,de fogalmam sincs :/
2014. febr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Menj át, és ha le akar támadni, hagyd ott... De miért nem mentek inkább vm "semleges" helyre? Pl kirándulni, vagy valami városba? Nekem se volt még "helyben" barátom, de eleinte mindig úgy találkoztunk, hogy elmentünk valahova, később pedig egyik hétvégén én, másikon ő jött hozzánk. Ez amúgy 120 km-s távolságban is működött...

A legutolsónak volt saját lakása, így az ő esetében leginkább én mentem, de csak miután már "teljesen" összejöttünk :)

29n

2014. febr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

menjetek együtt el valahova

amúgy akár igaza is lehet ő 3x jött te 1x se

de kissé korai a hiszti a részéről

2014. febr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5-ös:

Mondtam neki azt is, hogy csinálhatnánk valami közös programot, meg tölthetnénk együtt több időt is (mármint pl. egy teljes napot), de azt mondja, hogy ő nem szeretne beülni egy kávézóba, moziba, cukrászdába, ahol órákig csak ücsörögnénk. Neki is van saját lakása és azt mondja, hogy szeretné megmutatni, meg hogy megtudjam hol lakik ilyesmi. Csak én hozzá vagyok úgymond szokva, hogy ha kellek egy pasinak, akkor az teper és állandóan jönne. De ő meg nem tudom, hogy másféle típus vagy csak nem kellek neki igazán. :(


bob68, mit gondolsz ha még 1x eljönne ő, akkor az már jelent valami pozitívat? Vagy nem feltétlenül?

2014. febr. 22. 17:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy nem akar fél napig kávézóban ülni, azt megértem :). Mi pl volt akivel mindig kirándultunk valahova, meg volt akivel elmentünk koncertre, színházba, ilyesmi. Hozzám amúgy a kirándulás (akár természetbe, akár városba vm szép helyre, nevezetességhez) közelebb áll, lehet hozzá is. :) Ha mindenképp a lakására akar vinni, az mondjuk kicsit fura, de lehet h tényleg nem akar semmi olyat amit te nem, ezt én nem tudhatom, te ismered :)

#5

2014. febr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát azt mondja, hogy amit én nem akarok, azt ő sem akarja, mert az neki sem lenne jó. És megbeszéltem már vele ezt a dolgot, de még nem épült ki teljesen a bizalom..


De azt sem akarom, hogy azt higgye ugráltatom, mert azt mondja. :(

2014. febr. 22. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!