Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak neki, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki, hogy ne legyen ciki mostmár?

Figyelt kérdés

Tegnap délelőtt írt egy srác. Jól néz ki meg minden, még nem nagyon ismerem, csak neten beszélgetünk. Rám szokott írni néha, de tegnap délelőtt írt mikor suliban voltam. Biztos feldobott a net face-re vagy nem tudom, de csak este láttam, hogy írt. Visszaírta neki, hogy nem láttam, hogy írt...stb. Aztán nem írt, és én lefeküdtem. Reggel láttam, hogy írt este 11 fele. De ma már nem tudom mit írjak neki vissza. Megint írok, ő megint ír majd valamikor amikor én nem leszek fent..stb. Eleve szerintetek baj, hogy nem írtam neki vissza? Vissza kéne írnom? Most is kérjek elnézést, hogy nem láttam, hogy írt vagymi?


Bocsi, ha értelmetlen vagy zavaros, csak tanácsra lenne szükségem, hogy hogyan hozhatnám ezt a beszélgetést egyenesbe.


17/L


2014. febr. 22. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Írd meg mikortól meddig vagy ,hogy tudjatok értekezni

és ne bonyolítsd túl ezt a kérdést

2014. febr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Laylah ***** válasza:
Nem kell minden alkalommal bocsánatot kérni. Azt azért igen, megírhatod neki, hogy mikor szoktál fenn lenni, aztán ha ő is fenn lesz, akkor kialakulhat folyamatosabb beszélgetés is, nem kell túlgörcsölni. :)
2014. febr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!