Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek kétségbe esni. Más 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek kétségbe esni. Más 15 évesen a sexnél tart én meg még csak 1x smároltam és nincs barátnőm. Elsietem a dolgot? Bp-n lakom tehát lenne lehetőség. Utcán pl nem merek odamenni csak úgy egy csajhoz.

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 21:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
jah és 15/f
2009. dec. 10. 21:28
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagy lemaradva. Én 14 évesen csókolóztam először, és 17 évesen szexeltem. Ne parázz, és csak azért ne hajszold bele magad, hogy megfelelj a többiek elvárásának.
2009. dec. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Miért esnél kétségbe? Én 18 évesen vesztettem el és ez az első komoly kapcsolatom is. Most vagyunk 3 évesek, és köszönöm szépen túléltem, hogy nem vesztettem el korán. Szerintem az a lényeg, hogy olyannal veszítsd el, akivel tényleg jól esik majd és nem feltétlen akárkivel.

Nem tudom a férfiak hogy vannak a dologgal, de egy szeretni való, csinos lánnyal csak jobb elveszíteni..


Amúgy meg szerintem a gimiből amikor kikerültünk voltak szűz fiúk.. szóval semmiről nem vagy lemaradva. :)

2009. dec. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

csak várd ki amíg megérsz rá...mondjuk én egy szót sem szólhatok, 13 évesen jöttem össze a barátnőmmel, és már 5. éve együtt vagyunk, teljesen rendben van a kapcsolatunk

18/F

2009. dec. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok és még csók sem volt, na erre mit lépsz?:D Még sincs semmi baj, akkor csókolózz és szeretkezz ha erre vágysz egy olyan lánnyal akit szeretsz.
2009. dec. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Miért akarsz annyira hasonlítani a többiekre? Majd ha eljön az ideje, akkor meglesz minden. Nincs veled semmi baj és ez a legfontosabb. A saját ütemedben kell megtapasztalni a dolgokat, nem rohamléptekben.
2009. dec. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
nem éppen vagy lemaradva én inkább azokat nézem le akik 14 évesen már nem szüzek. jo vannak olyanok akik tényleg érettebbek a koruknál azokat megértem, de akik értettebbek azok várnak nem?
2009. dec. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20 vagyok, és hát csók már volt, de am semmi komoly, valsz azis közrejátszott hogy 2x voltam remélytelenül szerelmes elég hosszan és utána meg hosszu időkre elment a kedvem a lányoktol, most harmadjára indulok utnak hogy talan legyen valakim, de mostmeg más bajok vannak a dologgal :S 15 évesen még ne aggódj... még tökre ráérsz...
2009. dec. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

17/F vagyok,soha még nem smároltam,nem szexeltem,nem ujjaztam. És ittvagyok.

Ne pánikozz,eljön az ideje.

Mellesleg,nemtudom nálatok hogy van,de nálunk az osztályban majdnem hogy a többség olyan mint én (srácok közül).

2009. dec. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

:D

dehogy ciki,ráérsz majd azzal.Mikor eljön az idő érezni fogod,addig meg ne keress ész nélkül csajt,akit megdughatsz,hidd el az nem olyan jó poén,csak ha szeretsz valakit :) Nekem volt ész nélkül pasim és nem érte meg vele az az 1-2 éjszaka,azzal szemben mikor szeretek valakit és annak adom a testem és minden apró porcikámat,rezdülésem,annál jobb nincs :)

18/L

2009. dec. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!