Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek kétségbe esni. Más 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek kétségbe esni. Más 15 évesen a sexnél tart én meg még csak 1x smároltam és nincs barátnőm. Elsietem a dolgot? Bp-n lakom tehát lenne lehetőség. Utcán pl nem merek odamenni csak úgy egy csajhoz.

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 21:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez nem verseny, nekem pl. 22 évesen volt az első kapcsolatom, akkor smároltam először, és később, még abban az évben voltam először nővel is. A szexről fontos, hogy felelősségteljesen tudj gondolkozni, mert bármennyire is sokféleképp lehet már védekezni, a terhesség komoly dolog, és nagy probléma, ha nem tudsz a suliban rendesen tanulni, mert állandóan egy kölök miatt kell rohangálni, vagy éjjel nem tudsz elaludni, amiért abortusza volt egy lánynak amiatt, hogy nem vigyáztatok.


Jó játék a céllövészet is, amíg véletlenül nem a táblánál matató barátod testében cuppan az ólom...


Szóval mindenképp nézz nagyon alaposan utána a szexnek, és ne sportnak fogd fel! A szex csak egy kifejezőeszköz, nem az a kapcsolat legvégső célja.


Pár tipp:


Ha úgy érzed, nem bírod tovább, inkább rántsd ki. A kezed vagy a nyelved is ugyanolyan jól esik a lánynak, ne félj kísérletezni olyasmivel, ami neked is jól esne.


Érdemes egy tapasztaltabb lánnyal kezdeni, aki már ismeri a testét - bár nem mindegyikük hajlandó éretlen, koruk beli vagy fiatalabb srácokkal kezdeni, de ha látszik rajtad, hogy nem pózolsz és marhulsz, mint a többség, akkor valószínűleg sokat nősz a szemében.


Míg a fiúk számára nagyon fontos a szex, a lányok inkább az együtt töltött időre vágynak, hogy legyen kivel jó élményeket közösen átélni. Sokan azt hiszik, hogy ez ajándékokkal kicserélhető, de a többségnek nem ez a felszínesség kell, hanem egy olyan "jó családi" légkör.


Visszatérve magára a szexre, van pár dolog, ami elsőre nem jut eszedbe, de fontos alapműveltség:


1. Ha a nemi szervetekhez sok piszok ér, akkor esélyes, hogy elfertőződik, és csúnyán viszketni fog nektek akár hetekig is, és akkor még szerencsétek volt, hogy valami múlandóbb került rátok-belétek. Szóval az ezekkel érintkező testrészeket érdemes megtisztítani "használat előtt".


2. Hogyha esetleg a lány szája orális szex (szájjal) közben olyan lett, és utána csókolóztok, akkor érdemes öblíteni egyet, mielőtt tovább oráloznátok, hogy ne kerülhessen az ő szájából a tiedbe, onnan pedig vissza belé egy szerencsés "béka".


3. Egyelőre inkább csak a pettinget (simogatás) és az orált ajánlom neked, az is nagyon jól esik, és sokkal biztonságosabb, mint a hagyományos. Ha az análra (fenékbe) is kíváncsi vagy, azzal viszont tényleg mindenképp várjál. Nagyon körülményes téma, könnyű elrontani, és komoly bajok is lehetnek belőle, utánaolvastam.


Remélem, sokat segítettem. Sok sikert! :) 25/F

2009. dec. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

hát az előzővel nem teljesen értek egyet, de mond valamit! amúgy nyugodtan várj addig amíg gondolod, nem vereseny, és senki nem mondja meg róllad, h. még szűz vagy! hidd el akkor a legjobb mikor tényleg akarod, nem csak a "trend"kedvéért veszted el!!! sok sikert! és nem ciki egyáltalán!!!

szió

19/L

2009. dec. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ne ess kétségbe:)

Tudod,sok tizenéves már szexel,és sokan elfeljtenek védekezni.Aztán azon paráznak,nehogy baba legyen a vége.Minket nem fenyeget ez a veszély :)

Nem maradsz/maradtál le semmiről azért,mert még szűz vagyok és csak egyszer smároltál.

Én is 15leszek és szűz vagyok,nem volt barátom,sőt nem is smároltam még.Nem érzem,hogy bármiről is lemaradnék.Majd jön a Nagy Ő és minden oké lesz,csak győzzem kivárni:)

14,5/L

2009. dec. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!