Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Beleszerettem egy lányba de időközben pasija lett :S

Figyelt kérdés
Kérlek adjatok tanácsokat ,mert beleszerettem egy lányba és megismerkedtünk meg minden és már egészen jóban voltunk... egyik nap nagyon jól szórakoztunk együtt tényleg nagyon jól elvoltunk annyira nevettünk hogy már fájt az arcunk :D hazakísértem aztán hazamentem azthittem ,hogy semmi sem ronthatja el azt a napot erre amikor hazaérek látom hogy facebookon kiírta hogy összejött egy pasival... teljesen összetörtem ... szóba sem jöhet ,hogy hagyjam az egészet már túlságosan belehabarodtam kérlek adjatok ötleteket hogy mit tehetnék (gondoltam már arra hogy várok amíg szakítanak de nem bírom kivárni) kérlek legyetek együttérzőek és ne írjatok hülye válaszokat tényleg a megoldást keresem kérlek segítsetek (bocsánat a hülye fogalmazásomért és helyesírásomért de egyszerűen nemtudok erre koncentrálni most...) előre is köszönöm az értékelhető válaszokat

2014. febr. 23. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem akarok érzéketlen lenni, de ha ő bármit érzett volna irántad miért jött volna össze egy másik sráccal?:/
2014. febr. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De ide figyelj! kapcsolat = tabu! Felfogtad?? MAXIMUM mondd el neki, hogy bele szerettél, DE egyúttal azt is, hogy ezentúl békén hagyod, nem akarod más pasival látni. Ha kellesz neki, ő fog utánad menni! Ha nem kellesz, akkor fogd fel, hogy nem kellesz! De addig háríts, amíg nem lesz szabad! Légy erkölcsös és belőle se csinálj ribit :P
2014. febr. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noydra ***** válasza:
Hát figyelj, ez tényleg csak a lányon múlik, hogy kit választ, ha rányomulsz...
2014. febr. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem tehetsz, csak ha gyorsan kivered a fejedből, talán nem is vesztettél semmit.
2014. febr. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

de még csak most ismertem meg pár napja és eddig nem nyomultam rá mert nem akartam lerohanni egyből gondoltam hogy előszőr megmutatom hogy milyen is vagyok és ha mutat érdeklődést akkor próbálkozok nála de pár nap alatt fülig szerelmes lettem belé...

2014. febr. 23. 00:36
 6/7 anonim ***** válasza:

pont ez volt a baj.

ebből levonhatod a következtetést,hogy amit csináltál az hibás lépés volt ennél a lánynál,tököltél valljuk be.

válts taktikát,nyomulj,csókold meg,legyél határozott és átpártolhat hozzád.

a nagy nevetés kiváló alkalom lett volna a csókra pl.

ha meg össze-össze fut veled is,akkor semmit nem jelent,hogy van-e pasija,ugyanúgy képben vagy.

ne is törődj a pasijával és soha ne hozd fel neki,ne legyél számon kérő,találkozz vele ugyanúgy,csak legyél egyértelműbb.

2014. febr. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. febr. 23. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!