Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem az osztálytársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az osztálytársamba, mit tegyek? 16/L

Figyelt kérdés
Az eggyik fiu osztálytársamról vans zó akibe beleszerettem. Nagyon szeretem. A suliban sokat beszélgetünk és a buszmegállóban is. Múltkor a fórumnál beszélgettünk. Ugyan ahhoz a tanárhoz járunk angolórákra hetente egyszer. Nagyon kedves velem és sokszor ül mellém és sokat bezsélgetünk. MI van ha csak barátként tekint rám? mondjam el neki?

2014. febr. 21. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
A fórumnál beszélgettetek?
2014. febr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

A mai fiatalokat ismerve terdelj le ele es utana twitteld ki az egeszet.

Ha nepszeru leszel, akkor Hajdu Peter elvalik es elvesz, ha nem, akkor szenne alaznak, te ongyilkos leszel es Caramel ir rolad egy dalt.

2014. febr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbálj közelíteni felé! Előbb-utóbb úgyis kiderül, hogy mik a szándékai.

Elmondani csak akkor mondd el, ha már tényleg nagyon közel kerültetek egymáshoz.

2014. febr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen a fórumnál beszélgettünk néhány napja de csak 10 percig
2014. febr. 21. 19:52
 5/6 anonim ***** válasza:
És mi az a fórum?
2014. febr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A fórum Debrecenbe található és olyan mint nyiregyházán a korzó vagy Pesten mint a pláza... mit tegyek??? Annyira szeretem őt
2014. febr. 22. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!