Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok normális? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok normális? Van valami tippetek hogy mit csináljak? 18/L

Figyelt kérdés
a barátom profi kézilabdázó és rengeteg edzése van, ezért csak hétvégén tudunk találkozni. Én meg minden nap várom reggel hogy írjon, várom suli után hogy írjon, aztán miután végzett az edzésével este is várom hogy írjon, tehát kb így egész nap várom hogy beszélgessünk, és nagyon rosszul esik ha nem ír ( pl azért mert fáradt)
2014. febr. 23. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:

normális. én is mindig írok neki amikor van nőm. munka mellett


30+F

2014. febr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
rad mindig legyen ideje!
2014. febr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kis ideje lehetne rád azért..
2014. febr. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzetem, mindig várom hátha ír, és ha nemír,azért rosszul esik. Nem szakít rám 10 percet. :) kitartás..
2014. febr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Őszintén? Én imádom a barátnőmet és szeretnék vele minél több időt tölteni.


De! Heti 20-25 óra egyetem és 20-30 óra munka mellett az ember kifárad. Amikor olyan időszak van az ember életében, hogy minden nap reggel 6-kor kel és este 7-8 körül ér haza, és még akkor kell főznie, mosnia, takarítania, és korán lefeküdnie, előfordul az, hogy az embernek nincs már energiája egy beszélgetésre. Én legalábbis azt tapasztaltam, hogy ennyi után már olvasni sem tudok. nem hogy beszélgetni.


Mondjuk, ennek ellenére azért én rendszeresen szoktam kommunikálni a párommal. Nap közben legalább egy-két üdvözlő üzenetet, jókívánságot, vagy valami felvidító dolgot küldök. Meg esténként együtt szoktunk aludni, tehát legalább a testi érintkezés, pár szó beszélgetés meg van minden nap. Meg amikor tehetem, akkor valami apróságot viszek neki hazafelé a bevásárlásból. Vagy írok egy üdvözlőkártyát, amikor később megyek el otthonról, és mellé teszek egy kekszet, vagy ilyesmi. De én is szoktam sajnos annyira fáradt lenni, pl. amikor túlórázom, hogy meg kell kérjem a páromat, hogy másnapra halasszuk a beszélgetést. :(


Amúgy normális, hogy jól esne minden nap a beszélgetés. :) Csak meg kell érteni hogy nem mindenkinek van erre energiája vagy ideje. Ha hét végén rendesen foglalkozik veled, mindig találkoztok, kedves, bemutat az ismerőseinek, jó a szex, stb. akkor nem kell aggódnod. :) A hiányát pedig feledtetheted mással. pl. én a helyedben kihasználnám a szabad időmet extra tanulásra, ismerkedésre, munkára, stb.


20/F

2014. febr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
(Mellékesen. Nem kötekedő, hanem építő jelleggel mondom, hogy szerintem nem jól tetted fel a kérdést. A lényegi kérdésnek kell a kérdésben lenni. Tehát valahogy így jobban vonzaná a tekintetet: "Mit csináljak, ha a barátom nem ír rám minden nap?")
2014. febr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én meg naponta 8 órát dolgozok a munkahelyen, átlagban 2-3 órát maszekolok, mert ugye olyan jól megfizetik a tudást idehaza, hogy a sima fizetésemből legfeljebb csak vegetálnék, meg úgy 1-másfél órát tesz ki naponta az utazás, szóval 11-12 órát vagyok távol egy nap. Estére hullafáradt vagyok, de arra mégis minidg van időm, hogy legalább pár mondatot írjak neki.

Szerintem egy normális kapcsolatban ez így működik.

Én megértem, hogy fáradt, de ha egész nap futkározni a labda után van energiája, akkor ne mesélje be, hogy a telefonon vagy a billentyűzeten pár gombot lenyomni meg nincs.

2014. febr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!