Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomat nem zavarja ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat nem zavarja ha nélküle megyek bulizni, nem féltékeny. Szerintetek ez normális? 17/L 18/F

Figyelt kérdés
2014. febr. 22. 11:15
 1/8 Ahol megállt az idő ***** válasza:

Lehet,hogy féltékeny,csak nem mondja/mutatja ki.

Attól még,hogy nem féltékenykedik,szerethet téged.

2014. febr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki, ez azt jelenti, hogy bízik benned.
2014. febr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, normális, mivel megbízik benned. Remélhetőleg okkal.
2014. febr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha meg balhét csinálna, amikor elmész, akkor az lenne a gond és azért tennéd itt fel a kérdésed.
2014. febr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2014. febr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 walk w1th mee ***** válasza:
Ha meg féltékenykedne akkor meg azvolna a baj..fucklogic otosba libák:D
2014. febr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért kéne, hogy féltékeny legyen? Én még azt is megengedtem a barátnőmnek, hogy találkozzon egy fiúval kettesben. (Engedélyt kért rá).


Hogy miért?

- ha meg akar csalni úgyis megcsal, be nem zárhatom, nem kényszeríthetem hogy akarjon, stb.

- szeret és kíván, elmondása szerint mást nem kíván, és jelét sem mutatja ennek -> magabiztos lehetek


Ha mégis megcsal, az szar lesz, de őszintén: meg tudtam volna akadályozni azzal, hogy korlátozom, hogy hova, merre és kivel mehet? Nem.

2014. febr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
(Amúgy hozzá tenném, én is találkoztam lányokkal, akik amúgy csinosak is, de soha nem csalnám meg a barátnőmet. Mindketten hűségesek vagyunk egymáshoz, de másokkal találkozni, beszélgetni nem tilos, miért lenne az?)
2014. febr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!