Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elerni azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elerni azt, hogy egy olyan pasi, akinek regen tetszettem ujra fellangoljon?

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi az előzmény. Ha már egyszer elutasítottad őt, és most a megbánás vezérel téged, akkor sehogy.
2014. febr. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem tul nyomulosnak tunt, es nem mondanam, hogy elutasitottam, mert nem sokat beszelgettunk. 2x probalkozott a bokolassal, de tulsagosan atlagos bokok voltak, nem tuntek oszintenek
2014. febr. 23. 12:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tűnt őszintének akkor honnan veszed hogy tetszettél neki? Amúgy meg nem értem ha nem volt őszinte akkor mit akarsz? Egy hazug embert magad mellé?
2014. febr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem még a gondolatát is verd ki a fejedből, hogy majd megint ő kezd el próbálkozni. Nyilván látta, hogy érdektelen és feladta. Én ilyen helyzetben már csak azért sem próbálkoznék többet egy olyan személynél, aki visszautasított! Ha akarna valamit, onnantól neki kéne lépnie.


23/F

2014. febr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, de nem varhatja el, hogy en kozeledek fele, azert megiscsak joval idosebb nalam.

Eddig is akkor beszeltem vele, mikor az egyik kozos ismerosunk ott volt. Maskulonben soha nem valtottunk addig egy szot sem, es azota se.

2014. febr. 23. 13:04
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem érted, ugye? Nem vár el tőled semmit. De TE NEM VÁRHATOD TŐLE, hogy miután közömbös voltál vele, még egyszer közeledjen. Az, hogy idősebb, semmit sem jelent.


Ha meg ennyit nem ér a dolog neked, inkább felejtsd el.

2014. febr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Sehogy. Volt lehetőséged nála, nem éltél vele, ő meg továbbállt.
2014. febr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem nyomul akkor meg unalmas nyuszi tesze-tosza
2017. ápr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!