Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mosolygott rám a lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mosolygott rám a lány? Csak játszadozott volna?

Figyelt kérdés
Évfolyamtársak vagyunk az egyetemen, és óra után kimentem a folyosóra, az egyik tanár szobája előtt várakoztam. Nemsokára kijött ő is, meglátott, mosolygott egy nagyot, annyira aranyos volt, odajött hozzám, és beszélgettünk. Egyébként néha szoktunk dumálgatni, bár nem túl komolyan. Korábban volt olyan, hogy órán párszor összenéztünk, meg mintha érdeklődött volna irántam, mert kérdezgetett engem. Később volt, hogy elhívtam kajálni a menzára, de hárított. Most meg itt van ez az eset, és egyszerűen nem tudom hová tenni. Vajon bizonytalan, vagy csak haverkodik, vagy szívatni akar? Már nem tudom, mit gondoljak, azt meg főleg nem, hogy mit tegyek. Örülnék valami segítségnek, nagyon megköszönném, ha tudna valaki valami értelmeset mondani.

2014. febr. 23. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Játszadozik, barátom, játszadozik.
2014. febr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak mosolygott, ennyi.
2014. febr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hívd el megint valahova. Lehet, hogy legutóbb csak nem ért rá. Veszíteni nem veszítesz semmit.
2014. febr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#1: És ezt honnan lehet biztosra tudni? Nem tűnik olyan típusnak, de hát a mai világban ki tudja...
2014. febr. 24. 19:03
 5/6 A kérdező kommentje:
#2: Nem tudom, én ezt nem "csak" mosolygásnak érzékeltem, de egyébként meg béna vagyok ilyen téren, szóval ez is lehet.
2014. febr. 24. 19:05
 6/6 A kérdező kommentje:
#3: Ráérni szerintem ráért volna. Az a gond, hogy egyszer azt érzem, hogy ő is közeledne, amikor meg léptem, akkor nemet mondott. Lehet, hogy még egy próbát teszek, ha nem, akkor hagyom a francba.
2014. febr. 24. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!