Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy randin szinte az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy randin szinte az összes lány feltérképezi azt is egy pasiról, hogy hol dolgozik (mennyit kereshet), milyen autója van (ha látja vagy kérdezi), van-e saját lakása huszonévesen, egyedül él-e stb? Tehát megy a vizslatás?

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Nem.
2014. febr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Nem
2014. febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem pont ilyen szándékkal, de anélkül nem tudnak meglenni, hogy mivel foglalkozol, mit csinálsz. Furcsa.
2014. febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én csak azt tudom, hogy nekem ezekre a legtöbb rákérdezett. Ha pedig egyik is hiányzott a jó munkahely, saját lakás 28 évesen, saját autó 3 as közül, akkor érdeklődést vesztettek.
2014. febr. 23. 19:52
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem. Ha hivatásos akkor csak az érdekli, hogy a kialkudott tarifát kifizeted-e? Ha meg komolyan ismerkedni akar veled valaki, akkor mi a bánatod ezekkel? Csak azt kérdezze, hogy hány centis van neked?
2014. febr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Munkámra az összes rákérdezett.
2014. febr. 23. 19:53
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Fel kell nekik, mert nem szívesen jönnének össze egy munkanélkülivel:)
2014. febr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Arra miert nem gondol egyik paranoias pasi sem, hogy esetleg a munkahely is csak egy beszedtema? Egyaltalan nem biztos, hogy a fizetesed utan erdeklodott, lehet, hogy csak tudni akarta, hogy mivel foglalkozol, hogy szereted-e amit csinalsz, hogy mik a terveid.

Csak hogy legyen valamirol beszelni?!

Tudod, a randizasnak az a lenyege hogy megismerjuk a masikat es abba a melo is beletartozik.

Bar mar reg nem elek Magyarorszagon, ugyhogy nem tudom, mennyire lettek anyagiasak a lanyok.

2014. febr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem az összes, de van bőven ilyen.

Én nem is bánom, hogy az eféle pénzéhes ribiknél kapásból kiestem. Így legalább tudom, hogy aki szeret, az mit szeret bennem.

#7: a mai világban, amikor egyik napról a másikra bárki munkanélkülivé válhat, elég egy külföldi cégvezetői döntés, és máris félezer ember utcára kerül, ennek fényében a munkanélküliség korántsem jelenti azt, hogy valaki semmirekellő, lógós. Olyan világban élünk, amikor bárki munkanélkülivé válhat. Nem példa nélküli, hogy valaki egyik hónapban még 300 ezer nettót visz haza, következő hónapban meg a munkaügyi központban kuncsorog segélyért.

Mint ahogy ugyanez fordítva is lehetséges. Amikor barátnőmmel megismerkedtem, még munkanélküli voltam. Most meg nélkülözhetetlen ember a munkahelyemen.

Örülök, hogy nem jöttem össze olyannal, akinek ennyire a külsőségek jelentik a fő szempontot.


Egyébként kérdező, attól, hogy valaki rákérdez a munkahelyedre, még nem kötelező, hogy ő is olyan legyen. Ha valakivel randizik az ember, rendszerint érdekli, hogy a másik mivel tölti az ideje felét.

2014. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Moszuke ***** válasza:

a munka kérdés az nem feltétlen a lehetséges nettó jövedelem vizslatása..

az csak afelől érdeklődik, hogy ki vagy mi vagy, szereted-e a munkád, ilyesmi..


ha saját lakás, jövedelem, autó után kérdezget stb akkor kezdhetsz gyanakodni valóban.

2014. febr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!