Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk volt már olyan, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk volt már olyan, hogy nem lehetettetek együtt valakivel egy bizonyos ideig, és vártatok rá? Mi motivált, hogy kitartsatok? 21L

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:

A remény...

Csak vakká tett, de szerencsére később eszméltem. De ez már egy másik történet.

24f

2014. febr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd a kérdést, hogy mire vonatkozik? Hogy értve nem lehettünk együtt egy ideig? Elutaztak, vagy ilyesmi? Vagy érzelmileg mellőzött egy ideig?
2014. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
volt, többször is. hogy mi motivált? fiatalkori lelkesedés és a "szerelem", vagy csak simán hülye voltam?!
2014. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olyan volt, akivel össze jöttem, és úgy ritkán találkoztunk.

Hogy mi? Hát a kis szerelmecske.

2014. febr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!