Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy nagyon jó pasi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon jó pasi. Tökéletes volna hozzám. Bizonyos okokból a nyáron együtt fogunk lakni. (? )

Figyelt kérdés
ismerem magam,teljesen rámozdulnék,nagyon nem kéne magam sem beégetni,sem ribancnak tünni.h fogjam vissza magam?
2012. jún. 8. 21:32
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Mindketten szinglik vagyunk én 24 ő 31.
2012. jún. 8. 21:33
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem kéne látnia rajtam,h bejön.de mit tegyek h ne vegye észre?
2012. jún. 8. 21:36
 3/18 anonim ***** válasza:
Ne fogd vissza magad.
2012. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Azért a körülményeket kicsit jobban is kifejthetnéd, például, hogy mióta és mennyire ismered, mi miatt és meddig fogtok együtt lakni és hasonlóak.

De ha tényleg csak visszafogni akarod magad, akkor úgy teheted meg a legkönnyebben, hogy (...dobpergés...) VISSZAFOGOD MAGAD és nem mászol rá. Ebben segíthet, ha addig keresel 1 másik hapsit, vagy veszel egy cicát/kutyát és azt ölelgeted, hogy levezesd a "feszkót".

2012. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
:-)de muszáj!mert ha megtudja és nem jövök be neki az nagyon gáz,azért égne az arcom,nem bírnám ki vele szeptemberig.
2012. jún. 8. 21:40
 6/18 A kérdező kommentje:
Munka miatt fogunk együtt lakni,kb.3 hónapja ismerem,oda vagyok érte.
2012. jún. 8. 21:42
 7/18 anonim ***** válasza:
Készíts egy gyertyafényes vacsorát, és igyatok meg 1-2 üveg bort. A többi jön magától. Észre fogod venni, hogy bejössz e neki, vagy sem?
2012. jún. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Sajnos képes vagyok csak ülni és bámulni ahogy netezik...
2012. jún. 8. 21:43
 9/18 anonim ***** válasza:

"nagyon nem kéne magam sem beégetni,sem ribancnak tünni.h fogjam vissza magam?"


Te most frankón tanácsot kérsz, hogyan ne tűnj ribancnak? Mert magadtól nem megy, ösztönösen az vagy?

2012. jún. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem,nem vagyok ribancos,de durva lenne elkezdenem nyomulni,csak mert megfordult a fejemben h jó lenne vele lenni.na,értitek.
2012. jún. 8. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!