Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek (személyesen) olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek (személyesen) olyan nőt, aki 25 elmúlt, és még soha nem volt kapcsolata?

Figyelt kérdés
Én egyet igen. Vajon vannak még rajta kívül?
2014. febr. 23. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem
2014. febr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 YuY ***** válasza:
A volt történelem tanárnőmnek szerintem még soha nem volt és már 37 is elmúlt!
2014. febr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem
2014. febr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze ,vannak .
2014. febr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
CSak olyat, aki még szűz.
2014. febr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 sándorjános ***** válasza:
Nagynéném elmúlt 44 éves, egyszer mesélte, hogy volt udvarlója, csak túl feszesre vette magát, az meg befarcolt, meg nagyapám se egy udvarló szerető fajta alak. Soha többet nem láttam komoly udvarlóval még csak csókolózni se (19 éves vagyok). Máig nem bánik kesztyűs kézzel az "udvarlóival", pedig ilyen korban szerintem örülhetne, ha kell egyáltalán valakinek. Van egy barátnője, kb. 25-27 éve ismerhetik egymást, olyan "öri-barik", nem tudom volt-e kettőjük közt valaha valami, bár ez okot adna, hogy miért olyan elzárkózó a férfiakkal szemben.
2014. febr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szűzet igen, de volt kapcsolata.
2014. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ismerek, nem is egyet!
2014. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én kettőt is! betöltötték már a 26-ot is.... sajnálom őket,mindketten diplomásak,nagyon értelmesek,okosak,az egyik bombanő ráadásul...
2014. febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!