Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha egy srác valószínűleg csak megfektetni akar, de én meg reménykedem, hogy mégis ennél többet akar tőlem?

Figyelt kérdés

Túl sokat utal a szexre. Tudja hogy én még szűz vagyok. De én olyan naiv és hülye vagyok, hogy reménykedem benne, hogy nem csak szexet akar tőlem, hanem ennél többet, egy (pár)kapcsolatot. A remény hal meg utoljára, rohadtul igaz. De biztos, hogy csak szexet akar, vagy csak viccel. De mit csináljak? Hogyan verjem ki a fejemből? :(

18 éves vagyok, ő is.


2014. febr. 24. 17:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Utalgat ,de be sem próbálkozott . Ez érdekes . Bár , ha csak szexet akar ,akkor lehet arra is hajt ,hogy te is akard vagy kezdeményezd és akkor nem lesz neki később annyira gáz ,ha nem lesz kapcsolat a dologból . Mert hát szex volt ,de te is akartad ,ő meg nem hülyített .
2014. febr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen 4 év kapcsolat és egy egyéjszakás.


Tépj egy sorszámot hozzá... ha ezek igazak.

2014. febr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nőj fel ba*zmeg!
2014. febr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!