Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy 30 éves férfibe! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, a baráti körömben mindenki idősebb nálam, vannak akik csak néhány évvel , de vanak akik 10-zel is. Egy ideje ebbe a körbe bekerült egy 30 éves férfi. Sokat beszélgettünk, jóban lettünk. Korábban nem ismertük egymást. Nagyon megkedveltem és azóta rájöttem ,hogy szeretem , szerelmes vagyok belé. Nem kergetek hamis álmokat , tisztában vagyok vele , hogy nem lehet semmi és tudom , hogy elöbb-utóbb elmúlik az érzés , de amíg nem múlik el , mit kezdjek magammal? Nagyon rossz az egész helyzet... Nem értem , hogy lettem ilyen kis nyavalygós pi*csa , de ez van...
2014. febr. 24. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyél.
2014. febr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg a realitás talaján megmaradni,ahogy eddig is tetted.Okosan gondolkodsz,ez maradjon is így!
2014. febr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanigy ereztem egy fiuval kapcsolatban aki idosebb volt es barátnoje isvolt, majd megorultem...

Az en technikam hogy kell egy barátnő, barat, mindegy, valaki akinek kisirhatod magad es kesz...

Par het, max. 1 honap es elfelejted, en teljesen nem felejtettem el de mar nem vagyok belebolondulva, elneveztem rola egy targyat es ha meglatom azt a targyat eszembe jut es aztan ennyi...

2014. febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
pár év múlva akár simán össze is jöhetsz vele, feltéve, hogy akkor még mindig ugyanúgy érzel iránta.
2014. febr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!

Tudom , hogy el fogom felejteni , nem vagyok az a fajta aki elhiszi , hogy "namostaztánőleszéletemszerelme" csak azt az időt nincs türelmem kivárni ...

2014. febr. 24. 18:38
 6/7 anonim ***** válasza:
bizsereg a kis tinisuna pu*ncid! keress egy fiatal kis cuki srácot vagy mássz rá a palira, hátha.
2014. febr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szeretem az ilyen értelmes megnyilvánulásokat :) egyébként a suna és a punci szó ugyan azt takarja :)
2014. febr. 25. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!