Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm lehet AIDS-es, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm lehet AIDS-es, ha együtt mentünk el felíratni neki fogamzásgátló tablettát, és előtte vértesztet csináltattak vele? Megnézik ott azt is? Csak mert akkor ha igen, megspórolunk egy plusz tesztet.

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Minek csináltak vértesztet? Mikor annak idején voltam elsőnek fogamzásgátlót feliratni, nem vettek vért, sőt azóta sem. De sima vérvételből nem nézik!!!
2009. dec. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért csinálnak vértesztet,hogy megnézzék a szerved alkalmas-e a gyógyszer szedésére,nincs-e valami bajod esetleg. Amúgy emlékszem a lapra,rengeteg dolgot megnéztek vele,csak nem tudom,hogy ezt is-e.
2009. dec. 11. 13:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondom nekem akkor nem vettek vért. De háziorvos utalt már be laborba, és ott nem néznek ilyet! Ezt csak akkor tudjátok meg, ha elmentek tesztre. Én a helyetekben elmennék, jobb tudni az ilyesmit!
2009. dec. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

mostanában már vesznek vért a fogamzásgátló feliratása előtt, mert megnézik a májadat és hogy van e benned vmi gyulladás. ezért veszik a vért. és aids tesztet nem csinálnak ilyenkor.

de mért gondolod h aids-es a barátnőd???

2009. dec. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem a barátnömet gondolom..csak az első barátnőmnek sok pasija volt elöttem,és sokszor lefeküdtünk,persze gumival,de az orális szexnél nem. Aztán láttam,hogy terjedhet igy is akár,és ezt akkor láttam,mikor már mostani b.nömmel akivel már 2,5 éve együtt vagyok lefeküdtem többször óvszer nélkül. De közben volt egy gyógyszerfelitás,és hogy ott ha megnézték volna,akkor megnyugodok,de igy most nem éppen,nem magamat féltem,hanem őt.
2009. dec. 11. 14:22
 6/10 anonim ***** válasza:
neked azóta vettek vért? ha fertőzött vagy, akkor a fehérvérsejtek száma nagyon megnő. abból lehet észrevenni. ha magas az a szám, akkor továbbküldenek aids - tesztre.
2009. dec. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
igen, egy sima vérvételből nem állapítják meg h aids-es vagy e, de ha van vmi eltérés a vérképben akkor mindenképpen tovább küldik vizsgálatokra. ha őt nemküldték tovább, akkor semmi baja.
2009. dec. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

figyi! tudom, marha xar orvosnál lenni, de jobb a békesség és menj el rendes tesztet csináltatni. ne kerülgesd, ne spórolj utakat, úgysem úszod meg.

21/L

2009. dec. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
amikor először volt gombás a f*rkam, akkor az orvos vetetett le tőlem vért, hogy megnézzék, nincs-e nagyobb baj.. mondtam neki, hogy "hülye vagy", de aztán hagytam magam. azóta se kerestek :D:D:D (ha bajom lett volna, akkor kerestek volna)
2009. dec. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Adj vért!

Megnézik hogy AIDS-es vagy-e, és ha nem akkor bónuszként életet is mentesz.

2009. dec. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!