Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom konditerembe jár,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom konditerembe jár, szed ezek mellé valami tablettát, de viszont ha együttlétre kerül sor akkor nem úgy ágaskodik neki ahogy kéne, lehetséges hogy a tabletta mellékhatása?!

Figyelt kérdés
Szeretem de nem merem neki elmondani, hogy engem zavar. Mit tegyek?
2014. febr. 24. 21:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
persze, simán lehet. hagyja abba, de qrva tüstént
2014. febr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
mondd el neki mert még az lesz a vége hogy egyáltalán nem lesz együttlét
2014. febr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Igen én is így jártam de észbe kaptam nem szedtem tovább és helyre jött pár héten belül ugyan olyan lett mint mielőtt nem szedtem őket.
2014. febr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
2014. febr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A tabletta igen valószínűleg szteroid, amitől a test leáll a hímivarsejt termelésével, vagyis tessék, a biztos út az impotenciához. Úgyhogy vagy komolyabban kondizik és nem szed mellé még tabit is, vagy tovább folytatja és lemond a szexről, vagy vesz csillagászati összegért Viagrát.
2014. febr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

igen,igen

meg még egy pár belső cucca se fog normálisan működni

nézd meg mit szed,nézz a mellékhatásai után neten és mond el neki

hozzátéve ,hogy azóta amióta szedi szottyad a farka és megy össze

2014. febr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

nos a testépítők által használt tablettáknak kétféle naaaagy csoportjuk van. ártalmas, és nem ártalmas.

A NEM ártalmasok közé tartoznak a vitaminok, zsírégetők, stb.


Az ártalmasok közé tartoznak a szteroidok. Az ártalmasok közé tartoznak a szteroidok. Ha azt szedi a barátod, akkor nem az, hogy LEHET attól, hanem tuti attól van.

2014. febr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Zakathol ***** válasza:
Mondd csak el neki, hogy "drágám, a farkad olyan lanyhadt, mint a hajnali nyári szellő, úgyhogy kérlek csinálj valamit, vagy keresek egy keményebbet". Ha szteroidot szed, ne izgulj, hamar abba fogja hagyni.
2014. febr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Crea-TOR-t szed, mindenhol kutattam utána, de sehol se találtam róla olyan információkat amit én értenék.


De köszönöm az eddigi kommenteket/segítséget. :)

2014. febr. 24. 21:27
 10/17 anonim ***** válasza:
Hirtelen azt hittem, hogy a testépítés kategóriában trollkodik valaki. Beszéld le róla, mert tönkrevágja a saját testét. Ha abbahagyja a szteroidozást akkor a koxolás alatt felszedett izmot el is veszti, szóval semmi értelme. Jöhet a kérdés, hogy akkor mégis mire/kiknek jó. Csakis versenyzőknek, orvosi felügyelet mellett. Ezt mutasd meg a barátodnak:
2014. febr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!