Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit reagáltok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit reagáltok, ha a srác kissé "pimasz" veletek (nem durván)?

Figyelt kérdés
Ti ezt pozitív értelemben vett "kihívásnak" veszitek, és beszálltok a "játékba", kvázi "élvezitek", vagy inkább irritál benneteket a dolog? A múltkor ui. az egyik lány elővette a púderes cuccát, én odanyúltam, és mondtam, hogy na, akkor felkenjük a harci színeket, mire ő, hogy "hess, nagyon elkanászosodtál, mióta utoljára láttalak", de nem sértődötten mondta, meg szoktunk finoman "kötekedni", mikor azt mondja, hogy "meg foglak verni" stb. Honnan lehet eldönteni, hogy az ilyesmit ő is évődésnek fogja-e fel?

2014. febr. 24. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szeretem :D látszik hidd el ha már hisztérikusan ordít veled, hogy hagyjál békén akkor már gáz van :"DDD
2014. febr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó az, főleg ha magasabb önbizalmú a lány. Megsérteni persze nem szabad.

Alacsony önbecsülésűnél annyira nem bejövős gondolom.

2014. febr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És hogyan lehet ezt még "fokozni", illetve kicsit tovább lépni, hogy ne csak évődés legyen? Meg hogyan lehet kideríteni, hogy ő mit gondol rólam, és esetleg neki is tetszik ez a "játék"?
2014. febr. 24. 21:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem pimaszság amit te csináltál, hanem egy jófej beszólásod volt amit ő is vett:) A pimasz nálam mást jelent, és nem azt hogy kvának néz.. hanem játszadozik.. amit én is szeretek és benne is szoktam lenni a játékba..
2014. febr. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4: Hát azért szoktam kicsit pimasz lenni, beszólogatni, cukkolni a lányokat stb. Szerinted mit lehetne tenni, hogy kicsit több legyen ebből? Mi az, ami vonzóan pimasz, csibészes?
2014. febr. 24. 22:47
 6/6 anonim ***** válasza:
En konkretan szeretem ha kicsit "pimasz" egy srac, ezek alatalaban jo szoveget nyomnak nekem, ami mulattat, egesz otletes poenokkal. Ha ez a pimasz stilusod alakult ki kozetek kezdj el kicsit de csak ovatosan puhatolozva ilyen sikamlosabb, ketertelmubb szoveget tolni neki. Ha vevo ra valoszinuleg bejosz neki. Ha nem akkor betudja annak, hogy ez a srac mindig is ilyen nagydumas volt.
2014. febr. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!