Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, mi értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mi értelme annak, hogy lányok osztogatják a neten magukat, egy szál semmibe?

Figyelt kérdés

Ha valaki fent van az ask.fm-en, illetve facebookon, de úgy,hogy nem csak 30-40 ismerőse van,és őket nézi, hanem olyanok is az ismerősei, akik lájkolnak minden 'szexi' képet, kidobja nekik is az üzenőfal ezeket a lányokat, egy szál semmibe..

Hátha van itt ilyen lány, vagy valaki aki ilyen volt, vagy aki megtudja fejteni.

16 éves lány vagyok, soha nem jutott eszembe,hogy levetkőzzek és a kamera elé álljak, majd az internetre az adott kihívó, lenge öltözékű képet kirakjam.

Nem a bikinis képre gondolok, hanem amikor valaki tangába fotózza magát,vagy egy szál melltartóba.

Mit gondoltok, mi értelme?


Illetve nem rég olvastam,egy 16éves felhasználó adatlapján (ask.fm),hogy ő mennyire szeret szexelni,mennyire jól érzi magát, ha sokan megd*gnák, és képet posztolt ahol ujjazza magát,és konkrétan meztelen :o:D.


Ez feltűnési viszketetség? Vagy nem szeretik otthon? Nem törődnek vele? Esetleg, ennyire szexinek érzi magát? Szexmániás? Ez betegség?


2014. febr. 24. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
2014. febr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel a korosztállyal valami nagyon nincs rendben. Na nem mintha én olyan öreg lennék, de valahogy úgy gondolkodom a témáról, mint Te. Az utolsó bekezdésedben felsoroltak bármelyike lehet, akár egyszerre több is.


21F

2014. febr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

azért az ilyen extrém esetek szinte mind átverések :D fake az összes

ilyen lány aki csak így feltesz magáról iylen képet nyilvánosan, szerintem nem nagyon van

2014. febr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az mid fake emberek! Jobb esetben egy unatkozó tinifiú rakta fel..Rosszabb esetben egy 54 éves vén faszi,aki tinifiúkra vadászik..
2014. febr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem olvastam végig a kérdést, de a negatív reklám is jó reklám!
2014. febr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Dósa Fanny nem fake, és ezek a lányok szerintem nem mindenesetben azok :).

De persze,megeshet.

2014. febr. 24. 23:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Így nyilvánul meg a kisebbségi komplexus, a szeretethiány. A lájkokkal azonosulnak, nagyobbra nő az egójuk, tudatlanság, ezzel pótolják azt, ami nincs meg nekik vagy nincs meg bennük (értékrend).
2014. márc. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
épp a napokban mondtam egyik csoporttársamnak, hogy akkora szakadék van köztünk és a mai 16-18 évesek között, mint köztem és a 40es korosztály között... félelmetes, hogy hova fejlődik a világ :/ 21N
2014. márc. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!