Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Könyvtárban van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyvtárban van értelme ismerkedni lányokkal? F

Figyelt kérdés
2014. febr. 10. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Könyvtárba olvasni/tanulni jár az ember. Engem zavarna, ha valaki odajönne ismerkedési szándékkal, miközben elfoglalt vagyok, diszkréten útjára engedném (mondjuk nem szoktam könyvtárba járni).
2014. febr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk könyvtárban nem jutna eszembe csajozni.
2014. febr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én az egyetemi könyvtárban találkoztam a feleségemmel. Igaz eleinte nem vettünk tudomást egymásról, de annyiszor találkoztunk ugyanott, hogy már ismeretlen ismerősök lettünk. Mindig mosolygott ha meglátott, így pár alkalom után odaültem mellé és megkérdeztem, hogy nincs-e kedve a könyvtáron kívül is találkozni.
2014. febr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van értelme és lehet is! :) Hajrá, hajrá!
2014. febr. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én arra gondoltam,hogyha vki beteszi a lábát egy könyvtárba,akkor már nem olyn buta liba.Nagy nalószínűséggel "nem kapkodnak utána" (nem negatív értelemben) a fiúk vagyis keveset jár szórakozóhelyre.Valamennyire ez tükrözi a preferenciáimat.

Természetesen tisztában vagyok,hogy a tanulás miatt járnak oda egyesek.

2014. febr. 11. 10:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ne általánosíts kérlek. Könyvtárba tényleg nem buta emberek járnak, de, az nem jelenti azt, hogy nem szórakoznak, buliznak. Nem csak azok járnak könyvtárba akik tanulnak, hanem akik szeretnek olvasni. Ettől még nem unalmas emberek, sőőőt! :)
2014. febr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem azt írtam,hogy unalmasak.
2014. febr. 11. 10:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten zavarna, ha könyvtárban próbálnának velem ismerkedni, nem azért járok (viszonylag gyakran). Másrészt független egymástól, hogy ki mennyit jár könyvtárba és mennyit jár szórakozni. Ez egy idióta sztereotípia.
2014. febr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!