Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt kapcsolatunk elején....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt kapcsolatunk elején. Van értelme újrakezdeni?

Figyelt kérdés

Megcsalt, most vallotta be hónapokkal később, és azzal takarózik, hogy nem jelentett semmit neki, és hogy ez az elején volt, tehát tökre nem számít. Persze addig ő gyanúsítgatott bőven, hogy én csalom így úgy, meg féltékenykedett ezerrel. Soha nem csalt meg senki mást rajtam kívül. A lány nevét nem mondja el, de neki is volt barátja. Azt mondja rosszabbul érezném magam, ha tudnám ki volt, plusz nem akar sz.rt keverni, hogy a pasija megtudja. Nagyon bizonygat, meg tényleg látom rajta, hogy szeret, de akkor is megmarad az, amit tett. Azt mondta azóta jobban elkezdett szeretni(ez vajon miért lehet? ha nem csalt volna meg, kevésbé szeretne, vagy mi?), és nagyon bánja az egészet, hogy elrontotta, és pont nálam, akit a világon legjobban szeret.

Sokszor sírt előttem, ami után kiderült, mert azóta elhidegültem tőle, nem bírok ugyanúgy hozzáérni, ránézni.

Én egy olyan kapcsolatot szerettem volna, ahol tényleg elég vagyok, és hűséges mindkét fél...

Megérné vajon újrakezdeni vele?

És tényleg ennyire nem számít a kapcsolat elején történt bakik? Ha nem, akkor minek vagyunk együtt, miért kell megcsalni a másikat, ha nem biztos abban, amit akar?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!


2014. jan. 22. 00:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem bukta... az elején még lángolnia kell a dolognak, nem megcsalnia... ehh.. még h nem mondja el,mert sz....rt kever, hát mintha nem kebert volna még elég sz...rt...:S
2014. jan. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%

felnőtt férfiaknál ez mondhatni alap,ha olyan a lány,hogy le kell vele futni pár kört.

addig levezeti a szexuális frusztrációt máson,így tud koncentrálni a valós kiszemeltjére,aki még nem kész a szexre.

az elején meg hogy szeretett volna?

ilyenkor egy vagy a csajok közül nekünk,aztán idővel belátja,hogy te más vagy,leparkol nálad és onnantól csak veled szexel.

ez így működik.

2014. jan. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ja
2014. jan. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Én is így jártam, de mi idősebbek vagyunk. Teljesen kivoltam, de ahogy 2. hsz írja, ők később veszik észre, hogy komoly a dolog... Őrülten bánta, szeret engem, én is őt, így visszataláltunk egymáshoz.

Szeretjük egymást, túljutottunk a krízisen, családot tervezünk... :)

2014. jan. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én biztos nem bocsátanék még fordított esetben.
2014. jan. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A fene tudja, én is pasikkal szoktam összejönni, nem fekszek le velük az elején, de hogy ők addig nem mennek el "levezetni a feszültséget" az holt biztos. Szerintem teljesen mindegy, hogy 1 hónap vagy 1 év után csal meg valaki. Ha kapcsolatban vagyunk, és elvárja, hogy ne ismerkedjek már mással, akkor én is elvárom ugyanezt.

"Azt mondta azóta jobban elkezdett szeretni" persze, mert lelkifurdalása volt, hogy mekkora farok. Hogy ha azt mondja, hogy az elején volt, tehát tökre nem számít, akkor mégis mi a bánatért mondta most el neked? Ha nem számít, akkor fogta volna be a bagólesőt. Számíthatott rá, hogy ezzel el fogja játszani a bizalmadat. Lehet, hogy nem jelentett neki semmit az a lány, de hogy akkor te sem, az is biztos. Akár számított, akár nem, hiba volt elmondania. Ha már annyira szeret, minek kellett neked fájdalmat okoznia? Én ezt nem értem, na mindegy. Ha akarsz, akkor bocsáss meg neki. Meg lehet. Más kérdés, hogy bízni fogsz-e benne.

Az elmondottakhoz annyit még hozzátennék: megcsalok valakit, megbánom. Két lehetőség van: vagy elmondom rögtön, vagy nem mondom el soha. Pár hónap alatt jutott el arra a szintre, hogy annyira bánta, hogy inkább elmondta... Sok sikert egyébként. Én meg tudtam bocsájtani mikor egyszer megcsaltak, de ott nem hazudozott az illető hónapokig a pofámba, és nem titkolózott 100 évig. A megcsalás egy dolog, ha az azt követő több hónapos hazudozásra fény derül, az egy sokkal kevésbé megbocsájtható árulás. Részemről:) De ha te másképp gondolod, én nem mondom, hogy ne békülj ki vele:)

2014. jan. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nincs értelme szerintem.
2014. jan. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
HA már az elején ez volt akkor mi lesz később?? Gondolkozz már! Hagyd a pi.cs.ába. Ha az elején másokat nézett akkor mi lesz ha már szanaszét ........... Ez veszet ügy!!!! Találsz jobbat.
2014. jan. 22. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem ez egy jó alkalom, hogy megtanulj igazán megbocsájtani. Azaz, tanuld meg feloldani magadban ezt, annyira, hogy tudj új hozzáérni, mint előtte. Hogy szabad vagy ettől. Használd ki ezt a jó alkalmat. Jobb ember leszel tőle, ha képes vagy rá. D


Aztán később még mindig dönthetsz úgy, hogy új kapcsolatot keresel.

2014. jan. 22. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nincs értelme. Ha már az legelején ilyen, amikor elvileg a legjobban teper az ember, akkor szerinted milyen lesz később?
2014. febr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!