Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet-e szeretni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e szeretni egy olyan ferfit, akinek csak 8 altalanosa van? Lehet ettol meg ertelmes es normalis gondolkodasu valaki, vagy ez tenyleg a legallja?

Figyelt kérdés
Fokent diplomas, egyetemet vegzett tarsaim valaszat kernem. Ti hogyan velekedtek a kisebb vegzettsegu emberekrol?
2014. febr. 25. 12:32
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
13%
Elég szomorú, hogy megint ide süllyedtünk mi emberek, hogy vannak a felsőbb rendű és alsóbb rendű emberi egyedek. Ezek után az fog következni, hogy az előbbi elkezdi kiírtani az utóbbit?
2014. febr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
65%
Én sajnos néha lenézem öket... Kicsit nagyképünek hangozhat, de csak az igazságot irtam le! Nálam a minimum az érettségi. Sajnos ha megtudom mi a helyzet az iskolával más szemmel tudok azok után ránézni. Ez van :I
2014. febr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
60%
végezd el estin! soha nem járnék csak 8 általánost végzett nővel
2014. febr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
67%

Ne haragudj, de láttam már olyan embert aki értelmesebb és jobb lelkű, mint a magukat annyira nagyra tartó diplomások és a felső oktatásban résztvevők.

A diploma semmire sem garancia. Legfeljebb arra, hogy elvégzett egy képzést. De sajnos rólad is sokat elárul az, hogy egyáltalán a kérdés felmerült benned.


De most komolyan, gondolkodj már el: TE mit tanultál középiskolában, vagy az egyetemen, amitől annyira megváltozott a gondolkodásod? És ha így is volt, nem tűnt fel, hogy az is legfeljebb olyan irányba változott, amilyenbe egy bizonyos réteg akarja, hogy változzon? Persze ez külön vitatéma lehetne, de mindegy is.

Az elitizmus kezdeti jeleit vélem felfedezni benned.


Az általánost végzettek közt is elég árnyalt a kép. Van aki valóban sík hülye, de van aki meg saját szakállára olvasgat, művelődik, stb. Csak épp papírja nincs róla. Tehát a végzettség magában nem mérvadó.

2014. febr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat de csak fordítva tudom a választ, mert Férfi vagyok. Volt ilyen barátnőm, 12-15 férfi életét tette tönkre, mert nagyon szemtelen volt, mindenkit csalt fűvel-fával, hiába adtunk meg neki mindent. 35 éves korára rájött, hogy ez nem járható út "állítólag". De mivel engem is a sárba taposott, pedig a tenyeremen hordtam nincs jó véleményem róla. Pedig engem nem érdekelt az iskolája, de persze ismerek ilyen nőt diplomásban is csak az sokkal ritkább. Persze nem mondom, vannak biztos rendes emberek ennyi iskolával is, de az átlagnak más az értékrendje...
2014. febr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
ismerkedj meg vele. hamar kiderül, hogy mennyire van meg az általános műveltségi szintje. a stadler is megállta a helyét a világban.
2014. febr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
92%

stadlert sem zárják börtönbe (most is ott van) ha képzettebb, okosabb


a diploma pedig sokat ad, csak azok nem értik akiknek nincs

2014. febr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
68%

Diploma = jobb állás != több pénz

Rátok bízom a folyományok levezetését.

2014. febr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
nem mindig több pénz. de miről beszéljek egy tudatlan nővel?
2014. febr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy aki arra sem volt képes hogy nyolcadik osztály után legalább egy szakmát tanuljon, annak nincsenek céljai az életben, ami elég sokat elárul az illetőről. Elképzelni sem tudom, hogy az ilyen emberek mire alapoznak, hogy majd mindig lesz betanított segédmunkás állás? Nem nézem le ezeket az embereket, de mint nő az a véleményem, hogy ilyen embernek nem mernék gyermeket szülni, mert nem tartom valószínűnek, hogy egy ilyen férfi fog találni egy olyan állást, amivel akár egymaga képes a családját fenntartani. Mivel nem járt ki csak 8 osztályt valószínűsítem, hogy az alapműveltsége is igen hiányos. Itt nem arra gondolok, hogy tud-e idézni mondjuk Gogoltól, hanem arra, hogy a középiskolában nem véletlenül tanulunk exponenciális egyenleteket megoldani, meg fizikát, kémiát magasabb szinten. Ezek elsősorban a racionális és logikus gondolkodást fejlesztik, ami későbbi életünk során a mindennapi életben felhasználunk. Még ha sokszor fel sem tűnik. Akik szakmát tanulnak még azoknak is megtanítják ezt valamilyen szinten, de pluszban ők még kitanulnak valamilyen mesterséget, amihez utána érteni fognak. Szóval én azt gondolom, hogy aki nem képes egy szakmát vagy egy érettségit megcsinálni az vagy valamilyen értelmi problémával küzd, vagy pedig lusta disznó, akinek nincsenek céljai.
2014. febr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!