Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol ismerkedhetnék buddhista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék buddhista gondolkodású, illetve érdeklődésű 20-30 körüli lányokkal?

Figyelt kérdés

A kérdést azért tettem fel mert én magam is ilyen érdeklődésű vagyok már 3 éve, de még "kezdő" de a belső indittatásom határozott.,

Nyitott ember vagyok nics rajtam szemelenző, és előitéletes sem vagyok, de tény, hogy egy ponton elágaznak az emberi kapcsolatok is értem ez alatt,

hogy fontosnak tartom a harmónia miatt a közös szemléletet, amit a tudatosság, és a tiszta őszinte igaz szeretet motivál.

Vegetáriánus vagyok, alkoholt nem iszom, nem dohányzom.

Sok mindent kell még tanulnom önmagammal és a világgal kapcsolatban amivel tisztában vagyok.


Vannak központok amiket hamarosan fel is fogok keresni. Valahol el kell kezdeni tudom. Köszönök minden választ.



F24


2013. jan. 3. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:

nem értem, hogy mi ez a buddhista gondolkodású? simán ihatsz alkoholt meg ehetsz húst. nem vagy te szerzetes. ha viszont igen, akkor lány sem kell, mert nem szexelhetsz.

there. problem solved.

2013. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Komplikato ***** válasza:

1-es elég fura elképzeléseid vannak, ugyan is az alkohol és más tudatmódosítók vallási okokból tiltottak (konkrétabban nagyon nem ajánlottak), de pl. a szex még a papoknak sincs tiltva se a házasság, csak az nehezíti az életüket. :D


Kérdező, jobb ötletem nincs mint a Buddhista Főiskola meg annak könyvtára.

[link]


Vagy elmész valamelyik nagyobb Buddhista egyház tömegrendezvényeire. Már amelyiknek van. Persze a leírtak alapján nem kell az illetőnek buddhistának lenni, csak valami értelmes és hasonló gondolkodásúnak.

2013. jan. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

akkor a szerzetes akit ismerek átvert! a szemét disznó!


meg a sok buddhista fiú/lány akik azért isznak és szórakoznak, de elmennek néha néha és vallásosnak tűnnek.


csupa szemét alak. már nem is leszek buddhista soha.

2013. jan. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A 17:00 jól írja..
2013. jan. 3. 17:07
 5/5 Dzsidzsilo válasza:

Kezdenem ugy, hogy en is buddhista vagyok. Tokeletesen egyet kell, hogy ertsek #1-el.


#2 Azert nem mondassz jot, mert ilyen, hogy vallasi okbol tiltottak ilyen nem letezik egyszeruen.

Pontosabban azt mondja a buddhizmus, hogy tartozkodj a vagyak MERTEKTELEN kielesetol. Tehat szoval nem mondja, hogy ne igyal alkoholt stb.

Egyszeruen arrol van szo, hogy mint mindent mertekkel kell csinalni. Masreszrol amit a tanitasok tanitanak az nem az egyetlen egy ut a megvilagosodas fele, hanem egy ut amin xy attol fuggoen milyen iskolak tanait koveted eljutott. Raadasul a drogokat sem tiltja a vallas / filozofia. A dalai lama azt mondja pl, hogy a cannabis rekreacios cellal valo hasznalata igenis ok. O meg mar csak tud valamit :-)


A kerdezonek meg annyit mondanek, hogy miert fontos neked az, hogy a csajodnak milyen a vallasa? Ez kicsit szuk latokorusegre utal.

Nyilvan ha utalja a termeszetet es pusztit mindent magakorul akkor nem lesz jo kapcsolat, de amugy meg miert ne lehetne egy hasonlo ertekeket vallo mas vallasu baratnod? Az a baj, hogy sokan felreertelmeznek es tulmagyaraznak dolgokat. Szerintem kezd ugy, hogy ismerkedj az utcan, munkahelyeden, vagy barhol. Minnel tobb emberrel beszelgetsz mindenkitol tudsz te is tanulni ezalltal meg folyamatosan tagitod a latokorodet es fejleszted a tudasod.


Bocs, hogy ilyen hosszu lett, de ez egy jo tema es kikivankozott :)

2014. máj. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!