Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez a gondolkodás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a gondolkodás, vagy már gonoszság?

Figyelt kérdés
Van egy haverom, aki régen nagyon tetszett, el is mondtam neki (bár ne tettem volna). Visszautasított, elég durván, persze magamban kerestem a hibát, padlón voltam. Állandóan tetszeni akartam neki, beleőrültem a megfelelési kényszerbe. Egy idő után feladtam, és nyitott lettem más srácok felé. Meg is ismertem egy fiút, akivel nagyon jól meg vagyunk azóta is. A fiúnak - így utólag már én is látom, hogy nem egy Adonisz, nem tudom, mit ettem rajta - azóta sem sikerült barátnőt találnia, állítólag csak visszautasítást kap a lányoktól. Úgy érzem valahogy, hogy megérdemelte... De lelkiismeret furdalásom van miatta, mert nem akarok aljas lenni, de valahogy örülök, hogy nem jött össze neki... Nem tudom, hogy ez ebben a szituációban normális-e. Azok után, amit velem tett, talán ennyit megengedhetek magamnak?
2014. febr. 25. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
nem normális hogy még mindig ezzel foglalkozol
2014. febr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell szégyelned magad, nem te vagy az első aki ugy érez mint te. :)
2014. febr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább önigazolás, nem gonoszság, illetve azt mutatja, hogy még nem tudtál megbocsátani neki.
2014. febr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tégy úgy az érzéseiddel, ahogy neked a legjobb :)
2014. febr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Köszönöm, hogy szántatok rám időt, és írtatok! Csak azért kérdeztem, mert kicsit szemétnek érzem magam és kárörvendőnek. De ugyanakkor, baromira jól esik, hogy visszaadják neki.
2014. febr. 25. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!