Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj van a gondolkodás gondommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van a gondolkodás gondommal?

Figyelt kérdés
Szeretek élni. Szeretem a fiúkat , szeretem a szexet , szeretem a részeges estéket , a haverokat , a hülyéskedéseket, az életemet , szeretem magamat. Szeretek a pillanatnak élni. Azt mondják hogy r betűs vagyok ( nem engedi a trágárság szűrű kiírni , de még úgy se hogy bele csillagozok). Ha ezt meghallom , én azt felelem rá hogy ha ilyen a r betűsnek lenni, akkor örömmel vagyok r betűs. Szerintem képmutatás olyannak titulálni magamat aki nem vagyok. Miért szükséges az embereknek az a boldogsághoz , hogy mások is elfogadják őket ? Minek ezek a förtelmes kétszínű gesztusok ? Én szerettem bevállalni magamat , hangot adni a véleményemnek , és igen is nem tagadni : EZ VAGYOK ÉN. Még mások azon gondolkoznak hogy megtegyem vagy ne tegyem , én a lecsó közepébe vágok , nem kertelek. Kitűnök a tömegből. Igen fiatal vagyok , 15 éves , nem tagadom , de viszont nem élek egy rózsaszín ködben , nem érdekel az aktuális divat , én a saját divatomat követem. Nem érdekelnek ezek a cuki kis lányos gondolatok , én inkább a világ nagy dolgairól szeretek gondolkodni. Magáról az életről. Úgy érzem hogy vannak akik fel néznek rám , mert bátor vagyok , de valahol legbelül tudom hogy én , a kicsike városomban , csak egy örök fekete bárány maradok , akiről mindig pletykálhatnak , akit mindig meghívnak minden buliba , hisz nem is lenne igazi buli egy buli ha nem lennének botrányok . Én ez maradok az emberek szemében. Mert tulajdon képen az emberek nem azt látják ami igazából van , ha nem azt amit látni szeretnének. Nem számít hogy ezen kívül lehetek bármilyen okos , tájékozott , az embereket nem érdekli , mert én nyíltan beismerem a tabu témákat. Én nyíltan vállalom magamat és minden vágyamat.

2014. jan. 11. 22:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
r betűs?nem értem talán radioaktív?
2014. jan. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a karikás ostort, a babgulyást, a kecskeméti CLA-t és igenis mi pörgetjük legjobban az r betűs csajokat!
2014. jan. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Mr. Truth ***** válasza:

Legyél a feleségem!


(másik feka bari)

2014. jan. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
2014. jan. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
100%
#YOLO
2014. jan. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
kb. 4esnek van igaza
2014. jan. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Mr. Truth ***** válasza:
100%
Hehe 2ik. Te is a mercibe melozol?
2014. jan. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez vagy te, oké. Mi meg ezek vagyunk mi. Tudod többféle személyiségtípus létezik, te a lázongó szabadszellemű vagy, de nem mindenki az. Nem mindenki akar úgy élni mint te, nem mindenkinek vonzó ez, és igen, sokan elítélnek, mert nekik meg olyan az értékrendjük. Az emberek mások. Engem elszomorít a rosszindulat, de sokszor én is élek vele.

Nem gondolom hogy 15 évesen mindennaposaknak kellene lenniük a részeg estéknek, a szexnek. Nem, én nem úgy látom, mint te :) Neked sem kellene ezen fennakadnod, de te is megteszed, ugyan úgy a téged elítélőek pedig veled szemben teszik ezt. Így működünk drágám...

És az emberek meg húzzák a szájukat, amikor a 15 éves életből még semmit nem tapasztalt csitri azt gondolja, őőő különlegesen és a többinél sokkal többet gondolkozik mert nem, nincs így. Nem csak te teszed ezt. Egyenlőre nincs jobb dolgod mint buliba járni meg szexelni.... nem valami nagy cucc

2014. jan. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát tőlem lehetsz atomfizikus is, csilló billió fizetéssel vagy akár maga Teréz anya, de az amivel társítod a jó tulajdonságaidat pont ezek ellen beszélnek. Tehát ha ugy érzed Te több vagy egy r nél, akkor nem véletlen hogy Mások nem látnak és nem akarnak többet látni belőled. Hiszen ha a szart, bársonyba is csomagoljuk, attól még szar marad. Ha az alapvető erkölcsi morálod nincs a helyén, akkor elve ne várd, hogy bárki is többre tartson. Ez ellen hőkölhetsz, s engem is szidhatsz. De Te ettől nem leszel jobb. Sőt. Szerintem Menj el egy terapeutához, rakasd rendbe a belsődet, majd akkor próbálkozz emberekkel lenni. Egyebekben pedig magadnak ártasz a legtöbbet. Majd pár évtized múlva beérik hidd el ez a gyümölcs is.
2014. jan. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Rrrrr
2014. jan. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!