Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hódítottátok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hódítottátok már vissza a volt pasitokat?

Figyelt kérdés
Aki igen,vagy megpróbálta,milyen eredménnyel? Amikor tudtátok,hogy még szeret titeket,de ti szakítottatok vele.Aztán beláttátok,hogy mégis kell nektek.Nyilván itt olyan esetre gondolok,amikor nem történt megcsalás,verés,durva dolgok,egyebek..Hanem egy kedves,aranyos pasi volt az illető,csak úgy érezted,nem illetek össze meg voltak apróbb konfliktusok.Vagy inkább úgy voltatok vele,ha már egyszer szakítottatok vele,annak megvolt az oka,és minek keresni többet?
2014. febr. 25. 17:26
 1/5 Grim13 ***** válasza:
én férfi vagyok de egy ex barátnő érezhetően próbál visszakapni, úgy szakítottunk ahogy leírtad de én valahogy túlléptem a dolgon és most kínos egy kicsit hogy nem tudom mit mondjak neki (arra jó lenne de érzelem már nincs, de egy jó embernek tartom, és bizonyos szinten barátnak is) na mind1 csak azt akartam ezzel hogy óvatosan nehogy leégés legyen, és csak hogy választ is adjak: próbálta konkrétan megkérdezni hogy nem-e ? próbált csak szexel visszavonzani, próbálta a barátnőt odaküldeni aki titokban megkérdi hogy... (tiszta óvoda), simán csak elesettnek tűnni és átölelni a "hiányzol" dumával, az utóbbi majdnem be is jött! de én egy érdekes ember vagyok aki ritkán mászik bele valamibe ami már egyszer összetörte, jelen esetben a szivét
2014. febr. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én egész egyszerűen csak találkozni akartam vele,hogy normális felnőtt ember módjára megbeszéljük a dolgokat,elmondtam neki az érzéseimet,veszíteni valóm nem volt.Sztem értékelte,hogy ezt elmondtam neki.Más dolog,hogy mit kezd vele.Ha nem is akarja újra kezdeni,legalább tiszta lappal mehetek tovább,hogy én elmondtam neki és megpróbáltam,nem magamban örlődtem meg nem óvodás trükkökkel próbálom őt visszakapni.Erőltetni nem fogom,mert az sztem csak rosszabb.Ha ezt ő jó néven vette,közeledni fog,ha csak úgy elkönyvelte a dolgot,akkor pedig tovább lép vszínű.Egyébként az érzések nem haltak ki belőle,azt érzem meg látom rajta.
2014. febr. 28. 01:17
 3/5 Grim13 ***** válasza:
ez egy egész kulturált megoldás, ezt még én is értékelném :D
2014. febr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor az szted is jó ötlet,hogy ne erőltessem,hagyjak neki gondolkodási időt,csak érezzük jól magunkat és kész?
2014. márc. 1. 09:50
 5/5 Grim13 ***** válasza:
igen, de azért legyen egy pont amíg elmész és utána már te is mást csinálsz ha ez nem jönne össze, neked sem jó ez a függő állapot (mármint így rövidtávon tuti de ha besétálna egy nagy ő akkor gyors változtatásra lesz szükség)
2014. márc. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!