Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Amikor megnéznek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Amikor megnéznek, megbámulnak titeket, akkor mindig élvezitek, vagy van, amikor kellemetlennek találjátok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 25. 17:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Én mindig élvezem. :) 18/L
2014. febr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Van amikor nagyon kellemetlen tud lenni.
2014. febr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
élvezem,ha jó pasik néznek meg de van amikor vénemberek is meg ilyenek.. na azt utálom.Főleg a cigányok tudnak bámulni minden csajt kb.azoktól is undorodom mikor bámulnak ráadásul ők még veszélyesek is barátnőmet meg akarták erőszakolni és akkor így merjek csinosan öltözködni..
2014. febr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Van, hogy kellemetlen.
2014. febr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#1 nem küldenél képet?:D így legalább igazolhatom, hogy igazat mondtál:D
2014. febr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha jó pasi nézi meg őket, azt élvezik, ha csúnya, az kellemetlen.
2014. febr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Szándékosan nem írtam, hogy lányként kérdezem. Nyilván jól esik, ha diszkrét módon teszik, de amikor összesúgnak, fütyörésznek, végigmérnek ordenáré módon úgy, hogy én is látom, kifejezetten megbotránkoztatva érzem magam, akár jó pasik az illetők, akár nem.

Megkérdezhettem volna a korotokat, de 18 éves koromban sem gondoltam mást erről.

2014. febr. 25. 17:42
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha úgy öltözöl fel, akkor ne csodálkozz. :D
2014. febr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nem tudom mire gondolsz, de én egyáltalán nem öltözködöm ÚGY.
2014. febr. 25. 17:55
 10/13 anonim ***** válasza:
Úgy? Hogy Úgy, utolsó? Szerinted a nők csak azért öltöznek úgyahogy, hogy bevágódjanak az ellenkező nemnél? A férfiak mindenek előtt? Nekik szól a szoknya és mélyvágású felső?
2014. febr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!