Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden tini (ezzel a 14-17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden tini (ezzel a 14-17 éves korosztályra gondolok) ribi?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de eszembe jutott ez a kérdés. Mert egy haverom ma reggel szerelmi bánat miatt ezt mondta: Minden nő ribi.

2014. febr. 25. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Ez továbbra sem igaz, sok sértődött férfi akivel nem állnak szóba rendes lányok szereti ezt hangoztatni.
2014. febr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Persze! Egytől-egyig, kivétel nélkül. Olyan nincs, hogy valaki nem az, véletlenül sem. Aki mást mond, hazudik. A barátodnak van igaza, ő egy bölcs, sokat látott fiatal ember. Higgy neki, nem kell az ellenkezőjének utána járnod. A szerelmi bánat pedig, tudni illik, mindenkit felhatalmaz arra, hogy ócsárolja az ellenkező nemet. Ilyet nem tudni!
2014. febr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Nem. Nem minden tizenéves lány ribbanc. Lehetetlen, hogy ne legyen olyan lány a közeledben, aki nem az. Nekem a 22 osztàlytársnőmból max. 6 lány ribanç-gyanús.

14/L

2014. febr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem. Nem. Nem. Én például nem sminkelem magam, nem öltözöm kihívóan, és nem viselkedek r*bancosan...a barátaim sem. Mondhatjátok, hogy itt mindenki hazudik, de nem látom értelmét, hogy letagadjam..., hogy nem vagyok r*banc:D
2014. febr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem mind én sem vagyok az bár tényleg elég sok van szóval megértem a barátodat.
2014. febr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sok a szuz ku'va az tuti de vannak normalis lanyok is a foldon ne leny elitelo vard meg meg kozelebb jon! Tartja a mondasom!
2014. febr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Hogyne. Anyukád is az volt 15 éves, ez az igazság, Sőt ha lányod lesz, azis prosti lesz, és a széttárt lábától fog bűzleni a Rákóczi tér
2014. febr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ajaj 4!az már régen rossz ha a ribiségtől csak egy smink választanná el az embert.
2014. febr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Minden tini ribi, de nem minden ribi tini:D
2014. febr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ha egy ribizlitől megkérded az e letagadja


szóval a kérdésedre 99% ig igent mondok de van pár kivétel

2014. febr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!