Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi alakította...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi alakította ilyen utálatos lényekké a tini lányokat, főleg a szépeket?

Figyelt kérdés

Vajon ez valami ősi génből jön már náluk vagy csak a mai társadom nevelése miatt ilyenek? Ritka bunkó nem egy-kettő, például, ha egy fiú kedves és udvarias ők mégis úgy beszélnek a fiúval mintha egy kis senki lenne a szemükben, akkor a másik, hogy a barátnőiket is kibeszélik a hátuk mögött vagy elcsalják egymás pasiját stb. Fiúknál én nem tapasztaltam ilyet, ott vannak igaz barátságok is, a lányoknál meg van, hogy havonta összevesznek valam miatt és ribncnak hordják le a másikat vagy épp ugyanazét a fiúért megtépik egymást már szinte.


Meg imádnak játszani a fiúkkal, hülyíteni őket, mintha a fiúknak nem lennének érzései pont úgy viselkednek, meg minden hülye mesében az van, hgoy jaj ártatlan, kedves lányok, pedig a való élet szerint inkább a fiúk az ártatlan kedves lelkek.


2014. febr. 13. 23:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
a tini lányok már csak ilyenek. majd kinövik
2014. febr. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom, de engem már nem is érdekel.
2014. febr. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azért ilyenek ezek a lányok, mert bánhatnak akárhogy a fiúkkal, következmények nélkül, sőt mindig lesz körülöttük 20 fiú, aki mindig körbeugrálja őket. Ergo megkaphatnak akárkit, akkor nem is kell kedvesnek lenni.
2014. febr. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

social engineering


az egyén nem hiszi el, hogy ilyesmi őrá is hatással lehet


pedig mindez a tudatformálás eredménye... a mai lányokat már hercegnőként nevelték

2014. febr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Moszuke ***** válasza:

a társadalom és a szülők szerintem a hibásak.. és a társadalom mi vagyunk... sőt szülők is leszünk/vagyunk

:)

ha retardált egy egész generáció arra milyen más magyarázatot látsz? és ez csak rosszabb lesz. előbb utóbb nekik is lesz gyerekük..:)

2014. febr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
igy van, hercegnokent...errol irt is konyvet valaki, lehet h csernus.
2014. febr. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Moszuke ***** válasza:

:DDDD ez csernusra vallana:D ha már a puhapö.cs meg kapcarongy és szeretetk.urva is tőle van...:)

van egy könyve az Y generációról lehet, hogy abban írta? (még nem olvastam)

2014. febr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A fiúk között is sok ilyen akad.


De én a médiára szavaznék.

2014. febr. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

hat igen. altalanosban en is eleg sokszor eszrevettem hogy lanytarsaim valami furcsa oknal fogva ilyen gonoszul viselkednek a masikkal. :/ amit en magam sosem ertettem ahogy legjobb baratnom se. raadasul a baratnom meg azt is megjegyezte kesobb hogy szerinte a fiuk sokkal jobb baratok mint a lanyok (szerencsere ezt ram sosem ertette mert en soha nem beszeltem rola rossz dolgokat)

mindenesetre azert vannak kedves es tenyleg joszivu tinilanyok is akik a fiukkal se szorakoznak :) ugyhogy nincs minden veszve.

egyebkent visszaterve az eredeti kerdesre szerintem a szulei ahogy felnevelkedett. mert en pl. nehany ertekrendemet anyatol vettem hogy nem szabad kibeszelni a baratainkat a hatuk mogott es hogy csunyakat se mondjunk rajuk. ezeket egyreszt anyaval beszeltem meg, masreszt magamtol is rajottem mert lattam ahogy a tobbi ember hogy szenved a masik kegyetlensege miatt. es amit a legkevesbe akarok az hogy masoknak fajdalmat okozzak.

2014. febr. 14. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1.ma nincsenek szép tinilányok(szerintem)

2.a géneknek nincs sok köze a viselkedésükhöz, max annyi hogy van 1 lyuk a lábuk közt ami a férfiaknak kell.

3.igen, társadalmi dolog. a szülei kelkényeztetik, mert lány, a fiúk megint megalázkodnak, mert lány. az ilyeneket el kell kerülni, magára hagyni, hogy észbe kapjon. persze ez sose fog megtörténni amíg a többség szépnek látja. majd 30 után.

2014. febr. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!